VIII Turniej Piątkowy w Mysquash Club

Data zawodów: 2013-04-05
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 36
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('MGRaenBRNUdtdFE9')}}) Włodzimierz Grzelczak
Poznań
POL
185.00
2 ({{getSeed('V3lqeGlocEQ0bU09')}}) Ryszard Piasecki
Poznań
POL
153.50
3 ({{getSeed('ZEd5SU55Vk4zOFk9')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
137.31
4 ({{getSeed('Z1k5Z041ZzIzSkk9')}}) Natalia Ryfa
Poznań/Warszawa
POL
126.15
5 ({{getSeed('YWx4NzlwL2hvYXc9')}}) Jakub Duber
Poznań
POL
117.47
6 ({{getSeed('UDUwRGF4K2lVMjg9')}}) Jan Krawczyk
Zielona Góra
POL
110.24
7 ({{getSeed('UFEzdHJZQ0tYSnc9')}}) Radosław Michalak
Konin
POL
103.99
8 ({{getSeed('Y3lCM29hYlZva1U9')}}) Gaspar Rybaczewski
Poznań
POL
98.44
9 ({{getSeed('OHk4T3YycEZwYzg9')}}) Maciej Holz
Jarocin
POL
93.44
10 ({{getSeed('QUY0OHpoblZ5elU9')}}) Mariusz Nosalski
Poznań
POL
88.88
11 ({{getSeed('YnZFaWpOeFl3SUk9')}}) Piotr Robert
Zielona Góra
POL
84.68
12 ({{getSeed('OGVLTGd2Y1FxWU09')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
80.79
13 ({{getSeed('ckVLTTRsWnNKOWM9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
77.16
14 ({{getSeed('djJNZGh5ZEZXNG89')}}) Mateusz Kotowski
Poznań
POL
73.78
15 ({{getSeed('M1BIYlV5bk1TV2c9')}}) Grzegorz Mortas
Kargowa
POL
70.60
16 ({{getSeed('TE1HaXJWMGE3VWc9')}}) Przemysław Skarbiński
Niemcz
POL
67.62
17 ({{getSeed('YUJoNUprSTQ5a0U9')}}) Olgierd Rutnicki
Dąbrówka
POL
64.81
18 ({{getSeed('ZmxBclVKa2JqeE09')}}) Łukasz Rawecki
Poznań
POL
62.16
19 ({{getSeed('VDQzb083LzhJTms9')}}) Dariusz Dyrtkowski
Turek
POL
59.66
20 ({{getSeed('cWdzK05PaENibDA9')}}) David Tyson
Warszawa/Surfers Paradise
AUS
57.29
21 ({{getSeed('cmdrTjgzY05TRDQ9')}}) Marek Jóźwiak
Bydgoszcz
POL
55.05
22 ({{getSeed('Z0VMZVgvczZoMjA9')}}) Wojciech Wiśniewski
Jarocin
POL
52.92
23 ({{getSeed('MWRhc2hyNnNJWjg9')}}) Maciej Forreiter
Skórzewo
POL
50.91
24 ({{getSeed('elFLeEREanVRQ1E9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
49.00
25 ({{getSeed('eGN0R0dqVU9oVm89')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
47.18
26 ({{getSeed('R2tVMmJtcmllczA9')}}) Wojciech Bąkowski
Olimpin
POL
45.46
27 ({{getSeed('ZFJaaVVwVVdQeGM9')}}) Przemysław Szajder
Zielona Góra
POL
43.82
28 ({{getSeed('ZzZpOTF4Rkx0RUU9')}}) Marcin Jankowiak
Swarzędz
POL
42.26
29 ({{getSeed('bElNSUpyalJnblE9')}}) Marcin Ornowski
Bydgoszcz
POL
40.77
30 ({{getSeed('ZjhDVExMOGVrNmc9')}}) Wojciech Andree
Poznań
POL
39.36
31 ({{getSeed('djhoa1RmUFJRVmM9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
38.02
32 ({{getSeed('M2FEeVBlSjhmNmM9')}}) Piotr Kleszcz
Poznań
POL
36.74
33 ({{getSeed('TUV0aUtra2VJSm89')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
35.51
34 ({{getSeed('NWtmSmF2Nnl0bUE9')}}) Adam Stankowski
Poznań
POL
34.35
35 ({{getSeed('ajFVMGQrVUJkck09')}}) Paweł Szkudlarek
Goleniów
POL
33.24
36 ({{getSeed('bEptMjZMMDdMRFk9')}}) Łukasz Sokołowski
Przeźmierowo
POL
32.19