VI Urodziny Good Luck Club Gdynia

Data zawodów: 2021-11-12
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('WWdRSW9sREgyaW89')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
230.00
2 ({{getSeed('dmxNK0pIRkV0djg9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
190.84
3 ({{getSeed('aDFsYUdvamJaWUE9')}}) Andrzej Rodzin
Sopot
POL
170.70
4 ({{getSeed('RW16M3pDdmZPR0U9')}}) Nikodem Korzeniewski
Gdynia
POL
156.84
5 ({{getSeed('YUNZT0RPSS95cTA9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
146.04
6 ({{getSeed('bHJQS3RaVnpiOFk9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
137.05
7 ({{getSeed('K1ZwdExFZGVGRjg9')}}) Patryk Dargacz
Rumia
POL
129.28
8 ({{getSeed('K3hyd1cvZXppOHM9')}}) Radosław Nowak
Gdynia
POL
122.39
9 ({{getSeed('V0FNQ1huOHRINDg9')}}) Robert Rygiel
Gdańsk
POL
116.17
10 ({{getSeed('Y3dkdmN3Mi9EbHM9')}}) Marcin Cirocki
Rębiska
POL
110.50
11 ({{getSeed('aVNGQlFQa3lDRXc9')}}) Piotr Zakryś
Grudziądz
POL
105.27
12 ({{getSeed('R0tkekUxb2J2cUk9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
100.44
13 ({{getSeed('NWt3YzNIS0lTRTQ9')}}) Łukasz Górbski
Żyrardów
POL
95.93
14 ({{getSeed('SkVUMmdIRFFwWHM9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
91.72
15 ({{getSeed('QzlLVHQ2Nk1iMFE9')}}) Michał Kowaliński xx
Koleczkowo
POL
87.78
16 ({{getSeed('WEZYYjNUSzl5Mkk9')}}) Jarosław Grunt
Kwidzyn
POL
84.07
17 ({{getSeed('VDkwbm1EbGFLaW89')}}) Adrian Pomorski
Sopot
POL
80.57
18 ({{getSeed('Tm42UVhRcGE5Zjg9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
77.28
19 ({{getSeed('aytOcEFzcWoxejA9')}}) Mirosław Orzoł
Gdynia
POL
74.17
20 ({{getSeed('QXA5am80TVFsMUk9')}}) Michał Studnicki
Gdynia
POL
71.22
21 ({{getSeed('U3JDVFdMVHVhWlU9')}}) Łukasz Formela
Gdynia
POL
68.44
22 ({{getSeed('eXc1YnloVHFzYXM9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
65.80
23 ({{getSeed('TXRNTVdhQm9tQms9')}}) Jakub Krzysztof Raczak
Gdańsk
POL
63.29
24 ({{getSeed('SUJiaGlHZExRM009')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
60.91
25 ({{getSeed('Tk5xMG5ZZEhjeTg9')}}) Iga Cierpiał
Częstochowa
POL
58.66
27 ({{getSeed('UXNsWVE3NE5BZkE9')}}) Marcin Rakocki
Gdynia
POL
54.47
28 ({{getSeed('enVzMXdSZkNIYTA9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
52.54
29 ({{getSeed('cFAyNnZTR0xOckE9')}}) Kamil Darczuk
Gdynia
POL
50.69
30 ({{getSeed('Z0VsME9hdnBHT1E9')}}) Wiktor Fiszera
Bełchatów
POL
48.93
31 ({{getSeed('SlpvY0ZkN3BLOUU9')}}) Olaf Umer
Gdynia
POL
47.26
33 ({{getSeed('b0hVbWZtWDJ3Vk09')}}) Andrzej Maczuga
Gdynia
POL
44.15
34 ({{getSeed('cU5ESjUvN1hBMEE9')}}) Hubert Rutkowski
Gdańsk
POL
42.71
35 ({{getSeed('UDhzUE5nMXgxN1E9')}}) Damian Kaczkowski
Gdynia
POL
41.33
36 ({{getSeed('YUZUMEJsOXJyMzg9')}}) Piotr Zyziuk
Gdańsk
POL
40.02
37 ({{getSeed('dHZMTkV6dko1Z289')}}) Witold Żabkiewicz
Gdynia
POL
38.76
38 ({{getSeed('b1dwSkZlWjUwMU09')}}) Paweł Włodarski
Mosty
POL
37.57
39 ({{getSeed('S0JUeFdyQXcvMlU9')}}) Marcin Rożniecki
Gdynia
POL
36.42
40 ({{getSeed('NEdsd1ozcms5V2M9')}}) Klaudiusz Niewęgłowski
Sopot
POL
35.34
41 ({{getSeed('U0FmcmtidkVsSDA9')}}) Bartosz Bulczak
Gdynia
POL
34.30
42 ({{getSeed('UjBqeE9JQzdNd1U9')}}) Radosław Jachimowski
Gdynia
POL
33.30