7 Urodziny SquashPoint B+

Data zawodów: 2019-11-02
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 55
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('cm83SjBvQVYxRms9')}}) Piotr Hemmerling
Poznań
POL
365.00
2 ({{getSeed('RE5nM1k2dnJCUjQ9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
302.86
3 ({{getSeed('K0o4ZDR2bEZEVFk9')}}) Tomasz Matejski
Szczecin
POL
270.90
4 ({{getSeed('RWNWZGpUc053VTA9')}}) Kaleemullah Khan
Łódź
PAK
248.90
5 ({{getSeed('aVBJTkRpUG93aTg9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
231.76
6 ({{getSeed('V3F0a0FuQVltU2c9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
217.50
7 ({{getSeed('bHN6dDJSTDhNck09')}}) Piotr Dudek
Łódź
POL
205.16
8 ({{getSeed('cFNJbHFkWjVqWWc9')}}) Adam Karp
Łódź
POL
194.22
9 ({{getSeed('cFAydklsbTNOQTQ9')}}) Bartłomiej Słaboszewski
Łódź
POL
184.36
10 ({{getSeed('MGRBc2VrUFhnWFk9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
175.35
11 ({{getSeed('Qm4zMXpZVXAwZ2M9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
167.06
12 ({{getSeed('Z2FXUDMzeDY0MHM9')}}) Paweł Florczyk
Łódź
POL
159.39
13 ({{getSeed('alk5bXFLa2s2MUE9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
152.24
14 ({{getSeed('bFR0T1BNZEhOMjg9')}}) Adam Kroll
Bydgoszcz
POL
145.56
15 ({{getSeed('T2I1bGpUUnNsaVU9')}}) Jakub Gajos
Łódź
POL
139.30
16 ({{getSeed('aVpYTnAvZ3VIM0E9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
133.41
17 ({{getSeed('QlNsOW9tK3JwVEk9')}}) Marek Dobry
Bojszowy
POL
127.87
18 ({{getSeed('WFo0ZUR4bWN1eWM9')}}) Magda Kamińska
Bogatynia
POL
122.64
19 ({{getSeed('cElucFJYWUVsTEE9')}}) Ruben Somoza-Suarez
Szczecin
POL
117.70
20 ({{getSeed('aXp0aWlxS0lNL2M9')}}) Jarosław Zielak
Kutno
POL
113.03
21 ({{getSeed('QXE3VFBqcjZNYjQ9')}}) Jacek Kowalewski
Wrocław
POL
108.61
22 ({{getSeed('Z1BQUnRwTlVjTTQ9')}}) Maciej Grams
Gorzów Wlkp.
POL
104.42
23 ({{getSeed('dkw1bDkyY3VjWWc9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
100.44
24 ({{getSeed('eFBjdGlCNTZpUVE9')}}) Norbert Smalera
Ostrowiec Świętokrzyski
POL
96.67
25 ({{getSeed('RTBOR0F3cVdhSzg9')}}) Paweł Michalak
Bydgoszcz
POL
93.09
26 ({{getSeed('MldxV2xON3AvUkk9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
89.68
27 ({{getSeed('aXllczlpQTluTWs9')}}) Marcin Rakocki
Gdynia
POL
86.45
28 ({{getSeed('eVJQL0k3ZTV5SEE9')}}) Michał Ladziński
Bydgoszcz
POL
83.37
29 ({{getSeed('QjFXbTV0cHY4dGs9')}}) Jarosław Grunt
Kwidzyn
POL
80.44
30 ({{getSeed('ZTB2cnYvR0Z2OTQ9')}}) Rafał Firfas
Maksymilianowo
POL
77.66
31 ({{getSeed('eTNUSEFHVVRRMTQ9')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
75.00
32 ({{getSeed('T1UzMm1SS2xKSDQ9')}}) Krzysztof Parciak
Olsztyn
POL
72.48
33 ({{getSeed('NEdubTQ1cFZwRkU9')}}) Przemysław Bobkowski
Bydgoszcz
POL
70.07
34 ({{getSeed('elE0eXE4ZExlTUU9')}}) Mateusz Nieznański
Katowice
POL
67.78
35 ({{getSeed('SE5KMUxUUDhWZWs9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
65.59
36 ({{getSeed('bnRFQTR6U2FiQ0E9')}}) Wojciech Furman
Toruń
POL
63.50
37 ({{getSeed('cjlaSzZNU3I4RXM9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
61.51
38 ({{getSeed('Z3hRWjFsRHRBSjQ9')}}) Jakub Niklas
Bydgoszcz
POL
59.61
39 ({{getSeed('YmN4NUpEYnU3MEE9')}}) Remigiusz Kotkiewicz
Toruń
POL
57.80
40 ({{getSeed('aXgyKzE1dFBCblk9')}}) Michał Rudnicki
Nowa Wieś Wielka
POL
56.08
41 ({{getSeed('NHJJSzVvQ1RYUUk9')}}) Łukasz Lipecki
Toruń
POL
54.43
42 ({{getSeed('OVBuKzZXU2JrdlE9')}}) Marcin Kita
Lublin
POL
52.85
43 ({{getSeed('WDR3S3BIRkd5bUk9')}}) Kamil Stolarczyk
Krajenka
POL
51.34
44 ({{getSeed('N3VxZjBLWndXVTg9')}}) Wojciech Serniak
Elbląg
POL
49.91
45 ({{getSeed('UU40R0s5ei9wMjQ9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
48.53
46 ({{getSeed('ekswdHBFeGxsbGM9')}}) Jakub Bielski
Koronowo
POL
47.22
47 ({{getSeed('WStTb1l5OHo1dVk9')}}) Oskar Przyborski
Killarney
IRL
45.96
48 ({{getSeed('K0FXZEdvWWV1SFk9')}}) Sławomir Wiśniewski
Koronowo
POL
44.76
49 ({{getSeed('L0liaVdUWWhIN1E9')}}) Kamil Trepczyński
Zgierz
POL
43.62
50 ({{getSeed('MjZtTkZzQU1XZUk9')}}) Tomasz Lipiński
Toruń
POL
42.52
51 ({{getSeed('ck94TzkvNUpwWUk9')}}) Krzysztof Mituś
Bydgoszcz
POL
41.47
52 ({{getSeed('NUV1V010L0xHS0k9')}}) Jan Michał Wiśniewski
Koronowo
POL
40.47
53 ({{getSeed('OGVLaHVNSnNZaVU9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
39.50
54 ({{getSeed('VzlzQnJKZmVkcGM9')}}) Tomasz Kloska
Bydgoszcz
POL
38.58
55 ({{getSeed('OXpZTWV5MEt2a0k9')}}) Piotr Szczepanek
Oborniki
POL
37.70