Granie na Szklanym Korcie kat. B+

Data zawodów: 2019-06-20
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 50
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('TkJiQnFRemtVdFE9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
365.00
2 ({{getSeed('U2dFQVpmUWVxVUk9')}}) Rafał Rykowski
Wrocław
POL
302.86
3 ({{getSeed('WXRGUlNWbStHK289')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
270.90
4 ({{getSeed('RGJvaHpoS0gzajQ9')}}) Grzegorz Przybysz
Polkowice
POL
248.90
5 ({{getSeed('UzlWa280dmdadHM9')}}) Dawid Wilas
Bolesławiec
POL
231.76
6 ({{getSeed('WUl3KzExMHJaWWs9')}}) Damian Choma
Wrocław
POL
217.50
7 ({{getSeed('ajg3ZWg4OTBrMzQ9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
205.16
8 ({{getSeed('T2hPS2J5QjVLQzg9')}}) Jan Wasilewski
Wrocław
POL
194.22
9 ({{getSeed('Z0w5SDlod2dyUEU9')}}) Sergiusz Rowba
Wschowa
POL
184.36
10 ({{getSeed('VDJ2dis4YUs2L3c9')}}) Piotr Dudek
Łódź
POL
175.35
11 ({{getSeed('T2dqNTAwdVBrUVk9')}}) Piotr Zierkiewicz
Wrocław
POL
167.06
12 ({{getSeed('c1QyVytDS1FzS3c9')}}) Michał Mierzejewski
Wrocław
POL
159.39
13 ({{getSeed('T003ZzY2M01ER289')}}) Piotr Popiołek
Wrocław
POL
152.24
14 ({{getSeed('V295VGlFdHd0Vk09')}}) Radosław Rewaj
Wrocław
POL
145.56
15 ({{getSeed('dlZJSHpHcktHNEU9')}}) Mateusz Zieliński
Wrocław
POL
139.30
16 ({{getSeed('clV3VlVuM2ZRYm89')}}) Aleksander Pietrzak
Wrocław
POL
133.41
17 ({{getSeed('YVdUMmRHeXJ2ckk9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
127.87
18 ({{getSeed('SEFIZktKWHR0MVE9')}}) Marek Dziewanowski
Wrocław
POL
122.64
19 ({{getSeed('bXErMEdWMk93Mzg9')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
117.70
20 ({{getSeed('NTNwVXAzL0MrUEU9')}}) Maciej Płaczek
Wrocław
POL
113.03
21 ({{getSeed('Y3VFWXU2ME00MEE9')}}) Bartosz Woźniak
Wrocław
POL
108.61
22 ({{getSeed('Tm1Vd0kwU1JVQXc9')}}) Igor Waniak
Wrocław
POL
104.42
23 ({{getSeed('SDgvU0FoR2ltbG89')}}) Maciej Mazur
Bolesławiec
POL
100.44
24 ({{getSeed('RGo4Uk96Nnk0OTQ9')}}) Przemysław Łukaszuk
Wrocław
POL
96.67
25 ({{getSeed('ME5OcE5sU2lZS0k9')}}) Maciej Drej
Opole
POL
93.09
26 ({{getSeed('TzY4L0tVV01BY1E9')}}) Marcin Kokoszka
Wrocław
POL
89.68
27 ({{getSeed('SW9ZbTE5RkI2bVE9')}}) Mateusz Wróbel
Wrocław
POL
86.45
28 ({{getSeed('cVJTQ2hBQ1NHT289')}}) Marcin Szlązak
Wrocław
POL
83.37
29 ({{getSeed('NVFzbWhCZkMxQ2s9')}}) Dawid Florczak
Bogatynia
POL
80.44
30 ({{getSeed('Mk5BUndFcVRSTWM9')}}) Jan Polakowski
Wrocław
POL
77.66
31 ({{getSeed('eDd6ekhtazEzVk09')}}) Jakub Zalewski
Wrocław
POL
75.00
32 ({{getSeed('eWdYUWZ6QytrTHM9')}}) Brandon Haugen
Sydney
AUS
72.48
33 ({{getSeed('c0pzSzdSQzBPL0E9')}}) Maciej Kędzia
Głogów
POL
70.07
34 ({{getSeed('VnhkRWJwR3FJUGs9')}}) Arkadiusz Sprycha
Wrocław
POL
67.78
35 ({{getSeed('V0lwUEEyVnpsbmc9')}}) Michał Bystrzyński
Wrocław
POL
65.59
36 ({{getSeed('MmNqRklxZWk1dms9')}}) Grzegorz Pawliński
Wrocław
POL
63.50
37 ({{getSeed('OWxzUlUzbjd4L0E9')}}) Grzegorz Karliński
Wrocław
POL
61.51
38 ({{getSeed('UHNBNFZ5Q2lSYmc9')}}) Bartosz Okorowski
Brzezia Łąka
POL
59.61
39 ({{getSeed('bUdHRU5TR0pPbmc9')}}) Jakub Śliwa
Bolecławiec
POL
57.80
40 ({{getSeed('djR1VE5sNlZvbEE9')}}) Krzysztof Piergies
Bolesławiec
POL
56.08
41 ({{getSeed('QnYvMmY4TmJ6bkE9')}}) Artur Godbole
Wrocław
POL
54.43
42 ({{getSeed('MWZiVGczNUc2QVE9')}}) Anna Wiciński
Długołęka
POL
52.85
43 ({{getSeed('RDlIcGs4VnRxMFk9')}}) Kamila Bram
Nowogrodziec
POL
51.34
44 ({{getSeed('dFBMdXJmZ0ZwajQ9')}}) Michał Parpura
Bolesławiec
POL
49.91
45 ({{getSeed('L2Rxb1dlN2VqaEE9')}}) Natalia Mierzejewska
Wrocław
POL
48.53
46 ({{getSeed('K1VFdlE4Vzc2clE9')}}) Magdalena Zielińska
Wrocław
POL
47.22
47 ({{getSeed('MHdDSGs3NjFBYms9')}}) Mikołaj Szymański
Bolesławiec
POL
45.96
48 ({{getSeed('UlpoTFhZMkx5QVU9')}}) Aleksander Chlastawa
Bolesławiec
POL
44.76
49 ({{getSeed('SnhlRmhVZitFNVU9')}}) Seweryn Ramza
Bolesławiec
POL
43.62
50 ({{getSeed('ZWFLaGNFQTh2ckU9')}}) Małgorzata Mendyka
Wrocław
POL
42.52