11 Punkt Open Kat.B+

Data zawodów: 2019-04-19
Ranga: B+
Poziom: B2
Zawodników: 33
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('SnRZdW5oVTQ1ejA9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
275.00
2 ({{getSeed('OXVkcWQ0eE80YjA9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
228.18
3 ({{getSeed('UWFpVkJEaiszL289')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
204.10
4 ({{getSeed('R0ZEaVNJM1FqZ2s9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
187.53
5 ({{getSeed('WW9ac0o3QkRhVmc9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
174.61
6 ({{getSeed('c2I1VXo2WjE4YlU9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
163.87
7 ({{getSeed('TVBhN0xWeEFuMVU9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
154.57
8 ({{getSeed('TjZCLzVReEFrRjg9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
146.33
9 ({{getSeed('UUdPT1BDRTRaREk9')}}) Krzysztof Czarnota
Poznań
POL
138.90
10 ({{getSeed('eG1panVjcVFQaFk9')}}) Kinga Szymaniak
Poznań
POL
132.12
11 ({{getSeed('S01NaXpUQ2EyV2c9')}}) Łukasz Chalimoniuk
Piła
POL
125.87
12 ({{getSeed('UTZ2Y1JmQUdIcnc9')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
120.09
13 ({{getSeed('VkFjR1RBcmZKNlE9')}}) Mariusz Chalimoniuk
Piła
POL
114.70
14 ({{getSeed('STZXQjRZR05KNkk9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
109.67
15 ({{getSeed('L3lGRkpmb0hLM0k9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
104.95
16 ({{getSeed('czNTVWQ1UFdrYkE9')}}) Dominika Lubińska
Luboń
POL
100.51
17 ({{getSeed('NkxVS0R6aTNNRXc9')}}) Michał Hoffmann
Śrem
POL
96.34
18 ({{getSeed('bVh4VUVoWTdDSVU9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
92.40
19 ({{getSeed('cHQ4RGE2QUpteFk9')}}) Jakub Staszkiewicz
Warszawa
POL
88.68
20 ({{getSeed('eE9QUHg5UHQxQ2s9')}}) Marcin Krymarys
Kalisz
POL
85.16
21 ({{getSeed('NHNnajVnUVdaM2M9')}}) Gaspar Rybaczewski
Poznań
POL
81.83
22 ({{getSeed('MWtnYjRRK3hYM0k9')}}) Aleksandra Surdziel
Poznań
POL
78.67
23 ({{getSeed('L0U2R1d6NzA2L009')}}) Marcin Kempka
Poznań
POL
75.68
24 ({{getSeed('ZzFaV21NN0J2WWM9')}}) Sergei Grishin
Poznań
RUS
72.83
25 ({{getSeed('ZnhQS2hJUDN1YVU9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
70.13
26 ({{getSeed('ZjJRVm9xd0pzTGM9')}}) Mariusz Figurski
Kaczory
POL
67.57
27 ({{getSeed('WUxnaUdlM2g2VHc9')}}) Paweł Makowski
Gdańsk
POL
65.13
28 ({{getSeed('RWk5T2dYWXJTbFE9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
62.81
29 ({{getSeed('MHhsWVdJSzdMcU09')}}) Daniel Gandecki
Poznań
POL
60.61
30 ({{getSeed('cWoxTnpsdm04L2c9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
58.51
31 ({{getSeed('bTAvNnRGVW4vc0E9')}}) Jakub Świątkowski
Przeźmierowo
POL
56.51
32 ({{getSeed('cVdSUWpkMWQrUEk9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
54.61
33 ({{getSeed('dXF5eVRGczFnL1U9')}}) Agata Wawrzynowicz
Śrem
POL
52.79