Malta Squash Cup B+

Data zawodów: 2018-11-10
Ranga: B+
Poziom: B1
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('RWhjWlFMRmt1SlU9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
320.00
2 ({{getSeed('cDQwbWtqZVFCenM9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
265.52
3 ({{getSeed('YzJ4VlEwaVNXSzA9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
237.50
4 ({{getSeed('elA3THdYTmdzWFU9')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
218.21
5 ({{getSeed('WGtrRWlCQUs2VFk9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
203.19
6 ({{getSeed('L1psWEVzOHp5MXM9')}}) Bartłomiej Słaboszewski
Łódź
POL
190.68
7 ({{getSeed('bENBVlA4cFhFeGs9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
179.87
8 ({{getSeed('Q0xOR1UyY2dmT1U9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
170.28
9 ({{getSeed('SFg0KzgvTkkzMTg9')}}) Bartosz Górzyński
Łódź
POL
161.63
10 ({{getSeed('Z3ZKUHBMWVc3T3c9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
153.73
11 ({{getSeed('Z0VCRVJtc2IyYkU9')}}) Grzegorz Mikuła
Poznań
POL
146.47
12 ({{getSeed('Q0ZyczhOcUhuaFU9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
139.74
13 ({{getSeed('Tmx2QUdaYm5ZaW89')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
133.47
14 ({{getSeed('YWx5R0RSSVUzcVk9')}}) Jakub Stachurski
Szczecin
POL
127.61
15 ({{getSeed('NTErTC8rWC90YUU9')}}) Adam Kroll
Bydgoszcz
POL
122.12
16 ({{getSeed('VzFyZlpCbEZEa1E9')}}) Paweł Włodarczyk
Czerwonak
POL
116.96
17 ({{getSeed('eFd5MnF6WWsraHM9')}}) Mateusz Osojca
Szczecin
POL
112.10
18 ({{getSeed('MW5Yc2VsWXVLbWM9')}}) Artur Bałdyga
Mosina
POL
107.52
19 ({{getSeed('aXlXTENWYWZQM3c9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
103.19
20 ({{getSeed('K3NKWHZIc01FTTQ9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
99.09
21 ({{getSeed('b0VPZVZBdzR0NEE9')}}) Piotr Szymaczek
Bogucin
POL
95.22
22 ({{getSeed('T2Q2K1lSYXNLUzQ9')}}) Leon Stolecki
Poznań
POL
91.54
23 ({{getSeed('SWpGMzc4Ui9tQjQ9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
88.06
24 ({{getSeed('Tm1iZjBPOVJXNHc9')}}) Jakub Dyczkowski
Poznań
POL
84.75
25 ({{getSeed('NGtzcE9mUkgrM2c9')}}) Arkadiusz Rembowiecki
Zielona Góra
POL
81.61
26 ({{getSeed('SnJ5ZlQ5SkEyU3M9')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
78.63
27 ({{getSeed('cjh6MHZBMXpMcWc9')}}) Łukasz Sawicki
Zielona Góra
POL
75.79
28 ({{getSeed('a2lvUjhTWmY0MlE9')}}) Szymon Cendal
Brodowo
POL
73.09
29 ({{getSeed('Q0g3eXU2S0NNQWc9')}}) Bartłomiej Skąpski
Szamotuły
POL
70.53
30 ({{getSeed('WHJSN2x1eFh1NjA9')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
68.08
31 ({{getSeed('Y2V1ejBpQzMrcTQ9')}}) Katarzyna Bogdanowicz
Zielona Góra
POL
65.76
32 ({{getSeed('NjNxOC9vV2NHLzg9')}}) Filip Stolecki
Poznań
POL
63.54
33 ({{getSeed('R1ZoVThVblFQQkE9')}}) Maksymilian Celm
Puszczykowo
POL
61.43
34 ({{getSeed('TUIxRFNGSXdNZnc9')}}) Marek Jurkiewicz
Poznań
POL
59.42
35 ({{getSeed('OEQvRUhpWktHV009')}}) Tomasz Kubiak
Brzostów
POL
57.50
36 ({{getSeed('L01Pc1hwdUNZVFU9')}}) Filip Słomski
Chełmża
POL
55.67
37 ({{getSeed('cC9BRzJ5VVVIbUU9')}}) Marek Hetman
Konin
POL
53.93
38 ({{getSeed('VzVQaHd0RThpY3c9')}}) Filip Bakulski
Reda
POL
52.27
39 ({{getSeed('YkZuelI0dmNJcnc9')}}) Karol Słomski
Poznań
POL
50.68
40 ({{getSeed('dXo1Wldod0NiRjg9')}}) Maciej Brzeski
Palędzie
POL
49.16