Turniej Weselny Agnieszki i Damiana

Data zawodów: 2018-10-13
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 35
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('UjVybXVCbWJBVzg9')}}) Damian Choma
Wrocław
POL
230.00
2 ({{getSeed('enVaeFNPVjVYR3M9')}}) Alan Draus
Wałbrzych
POL
190.84
3 ({{getSeed('SVpEUkp3amZuYlU9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
170.70
4 ({{getSeed('VW1JYUVmRU1vN0k9')}}) Damian Gotówko
Wałbrzych
POL
156.84
5 ({{getSeed('QU5ycmRtMGdoc3M9')}}) Jakub Głębocki
Wrocław
POL
146.04
6 ({{getSeed('VHJ2ZmEyQTIzVUk9')}}) Marcin Żak
Wrocław
POL
137.05
7 ({{getSeed('cHg3K0dKcVRrNW89')}}) Andrzej Rodzin
Sopot
POL
129.28
8 ({{getSeed('NGU0aldQNEozUTQ9')}}) Jacek Kowalewski
Wrocław
POL
122.39
9 ({{getSeed('bDYwUjBvcXlYZUk9')}}) Bartłomiej Więcław
Wrocław
POL
116.17
10 ({{getSeed('bThIODZ6R1Y5Yms9')}}) Jakub Zalewski
Wrocław
POL
110.50
11 ({{getSeed('MU03cFEraUFlVG89')}}) Mariusz Franuszkiewicz
Boguszów-Gorce
POL
105.27
12 ({{getSeed('V1o4d0JFYVFWQjA9')}}) Łukasz Szkuta
Lubin
POL
100.44
13 ({{getSeed('cjVhcENPQXVVTUk9')}}) Marek Gajewski
Poznań
POL
95.93
14 ({{getSeed('cTF1TU1ibGN3Mlk9')}}) Agnieszka Czarzasta
Wałbrzych
POL
91.72
15 ({{getSeed('c0kwSzNLRXlvRTg9')}}) Artur Sztajnic
Wałbrzych
POL
87.78
16 ({{getSeed('NDNZa0k1NFVHU2c9')}}) Marcin Kleczyński
Lubin
POL
84.07
17 ({{getSeed('STBIaWZEZHhzTUU9')}}) Grzegorz Wojciechowski
Wałbrzych
POL
80.57
18 ({{getSeed('U0hxVzYxQXFOcXc9')}}) Adam Hryń
Wałbrzych
POL
77.28
19 ({{getSeed('VlBMUDU4c0pGd0k9')}}) Marcin Wysoczański
Wałbrzych
POL
74.17
20 ({{getSeed('dW56ajArUFd2N3c9')}}) Kacper Zawadzki
Wałbrzych
POL
71.22
21 ({{getSeed('SzFtL1RURWZ0Q1U9')}}) Marek Łabaniec
Szczawno-Zdrój
POL
68.44
22 ({{getSeed('QTIvQXpzZERwS3c9')}}) Michał Majczak
Szczawno Zdrój
POL
65.80
23 ({{getSeed('NzlZeUhvRVl6N009')}}) Krzysztof Gaborski
Wałbrzych
POL
63.29
24 ({{getSeed('WCs0SWcxMVJBS2s9')}}) Mariusz Czajkowski
Wałbrzych
POL
60.91
25 ({{getSeed('TFU0R1FtQ2piV2M9')}}) Łukasz Szmańda
Wałbrzych
POL
58.66
26 ({{getSeed('NTlqOUNUdWd3MWs9')}}) Marcin Olbryk
Wałbrzych
POL
56.51
27 ({{getSeed('c0wvRGxmSmZMTTg9')}}) Maciej Pałac
Kamienna Góra
POL
54.47
28 ({{getSeed('T241WFAwdnpmaWM9')}}) Krzysztof Grajczyk
Jedlina-Zdrój
POL
52.54
29 ({{getSeed('eEltZFlSSXdTTEU9')}}) Kamila Majewska
Wałbrzych
POL
50.69
30 ({{getSeed('RDhQRkYwRGdjZzg9')}}) Marcin Antkowiak
Wałbrzych
POL
48.93
31 ({{getSeed('MzkvcjVVRVMrWnM9')}}) Michał Pogoda
Boguszów-Gorce
POL
47.26
32 ({{getSeed('R1BUcEV0eThGdXM9')}}) Krzysztof Krawczyk
Wałbrzych
POL
45.67
33 ({{getSeed('M1NrNHU0WjZORm89')}}) Mirella Nowak
Wałbrzych
POL
44.15
34 ({{getSeed('aEI0U2d2WWJaWUE9')}}) Radosław Surówka
Wałbrzych
POL
42.71
35 ({{getSeed('Wk5DaldTYlVBWjA9')}}) Daniel Wymysłowski
Szczawno-Zdrój
POL
41.33