W Jedności siła – reaktywacja SquashPoint

Data zawodów: 2018-10-06
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 35
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('Y0NLa09BWE1kVEE9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
185.00
2 ({{getSeed('dHNZdUMzTXZuYmM9')}}) Kamil Konieczny
Czeladź
POL
153.50
3 ({{getSeed('WkxkdENGYlBwV3c9')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
137.31
4 ({{getSeed('ZFJpYlBYZS9Kenc9')}}) Krzysztof Habas
Dąbrowa Górnicza
POL
126.15
5 ({{getSeed('RGRsekcydmxzeHc9')}}) Bogusław Kaleta
Kraków
POL
117.47
6 ({{getSeed('cTAyQ0R1Vzk3bXc9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
110.24
7 ({{getSeed('Zkd5VVpQRnRka0k9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
103.99
8 ({{getSeed('ZFZkZG1jR3pRSEk9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
98.44
9 ({{getSeed('dXhiclVFODZ2NVE9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
93.44
10 ({{getSeed('aE13d1VMOE8xMWs9')}}) Paweł Hałupka
Wrocław
POL
88.88
11 ({{getSeed('RXhDR2JxRVNaTzg9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
84.68
12 ({{getSeed('VGxLbkNlNzRRNUE9')}}) Krzysztof Goral
Mysłowice
POL
80.79
13 ({{getSeed('cGMwdXJRTmNCWTQ9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
77.16
14 ({{getSeed('cjFsbkxEbW1OOHM9')}}) Norbert Górski
Sosnowiec
POL
73.78
15 ({{getSeed('b3JJaGppV2Z0Vms9')}}) Julia Ogorodnik
Czernichów
POL
70.60
16 ({{getSeed('T3M2K0RkQ3NMdFE9')}}) Piotr Niechciał
Sosnowiec
POL
67.62
17 ({{getSeed('bmowVHpmM1I4Sk09')}}) Tomasz Jagiełło
Cieszyn
POL
64.81
18 ({{getSeed('Z1lSNG0xUXhQaWM9')}}) Grzegorz Różycki
Jaworzno
POL
62.16
19 ({{getSeed('dnpPMWFTeGZnSEE9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
59.66
20 ({{getSeed('L3ZhSm11YjNlNDg9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
57.29
21 ({{getSeed('Z3RVeWFyVWhwcEE9')}}) Paweł Socha
Imielin
POL
55.05
22 ({{getSeed('S1FqNmMrSUNSQkE9')}}) Julia Patałąg
Imielin
POL
52.92
23 ({{getSeed('SlB1bXA5MitQSW89')}}) Mateusz Nieznański
Katowice
POL
50.91
24 ({{getSeed('MXQ5Q1JjU2pLeVU9')}}) Eliasz Jarmułowicz
Bytom
POL
49.00
25 ({{getSeed('eVYxSVJKTm5CQ1E9')}}) Andrzej Kortas
Będzin
POL
47.18
26 ({{getSeed('eno2SmRleFpDU3M9')}}) Radosław Bekus
Dąbrowa Górnicza
POL
45.46
27 ({{getSeed('c09YQkllb2wvS0k9')}}) Marcin Klanowski
Imielin
POL
43.82
28 ({{getSeed('NU4zODFyK0NjSmc9')}}) Tomasz Kania
Katowice
POL
42.26
29 ({{getSeed('eG4wS1ZsYWErb2M9')}}) Adam Sikora
Sosnowiec
POL
40.77
30 ({{getSeed('M0JMb2JJenpLU0k9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
39.36
31 ({{getSeed('SmhtTk5CN1BEZDg9')}}) Marek Ludwiczek
Sosnowiec
POL
38.02
32 ({{getSeed('YVpmNm9tY1dXL3c9')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
36.74
33 ({{getSeed('bWpINmJRM1VUSVk9')}}) Izabela Kwaśniak
Sosnowiec
POL
35.51
34 ({{getSeed('dHRIMjhWRWpTZTA9')}}) Sandra Patałąg
Mysłowice
POL
34.35
35 ({{getSeed('NEFOeWJrVTJBVEE9')}}) Martin Czakański
Katowice
POL
33.24