Malta Squash Cup B+

Data zawodów: 2018-06-30
Ranga: B+
Poziom: B0
Zawodników: 39
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('Mm9DNERXOEJnd2c9')}}) Piëdro Schweertman
Falenty Nowe
NED
365.00
2 ({{getSeed('bm5iWTFwVVBCVjg9')}}) Edwin Clain
Creteil
FRA
302.86
3 ({{getSeed('dVRSZE56dzBPNUk9')}}) Konrad Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
270.90
4 ({{getSeed('Y0sxRnNkRU9aRzA9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
248.90
5 ({{getSeed('cGl5VElTaGhtSlE9')}}) Andrzej Pyda
Poznań
POL
231.76
6 ({{getSeed('MzVwa0FZbkxlZEE9')}}) Maciej Śmiałek
Poznań
POL
217.50
7 ({{getSeed('Mit5V1kxV3VPcDQ9')}}) Mateusz Mądry
Warszawa
POL
205.16
8 ({{getSeed('aFdaUTN1Y21ZVjA9')}}) Bartosz Przybylski
Poznań
POL
194.22
9 ({{getSeed('TzJGV3pYS3EwMGM9')}}) Piotr Kieruzal
Poznań
POL
184.36
10 ({{getSeed('RkxCc0Zva2pMVGs9')}}) Karol Andrzejczak
Poznań
POL
175.35
11 ({{getSeed('blFhdzRPY0UxRnM9')}}) Michał Przytuła
Poznań
POL
167.06
12 ({{getSeed('OW0yeVAyL3pia2c9')}}) Piotr Mikołajczak
Poznań
POL
159.39
13 ({{getSeed('M1J0UGtCWmxCUFU9')}}) Bartłomiej Słaboszewski
Łódź
POL
152.24
14 ({{getSeed('dlRVZlpzOENoVDA9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
145.56
15 ({{getSeed('NkpEb1A5c05aM2M9')}}) Natalia Ryfa
Poznań/Warszawa
POL
139.30
16 ({{getSeed('eGtnZzlCMi85T009')}}) Robert Jesionek
Poznań
POL
133.41
17 ({{getSeed('UmY1aU1XVEJYeTg9')}}) Karina Tyma
Gorzów Wlkp.
POL
127.87
18 ({{getSeed('WEV6bFFneTdIaFk9')}}) Sylwester Jagiełowicz
Zielona Góra
POL
122.64
19 ({{getSeed('TWtFQnhnc2dUcWM9')}}) Mateusz Marcinkowski
Poznań
POL
117.70
20 ({{getSeed('cjltUUdNSG1zUEE9')}}) Mateusz Szymkowiak
Poznań
POL
113.03
21 ({{getSeed('SnY0QmZHUitMK2s9')}}) Piotr Dudek
Łódź
POL
108.61
22 ({{getSeed('Z3pBd1ZRd3JnRFk9')}}) Kacper Czarnota
Poznań
POL
104.42
23 ({{getSeed('ZVJTN2Q5MkxqbkE9')}}) Andrzej Rodzin
Sopot
POL
100.44
24 ({{getSeed('RFFobWdhMyt6blU9')}}) Szymon Sobków
Zielona Góra
POL
96.67
25 ({{getSeed('TWc1cU82NzVzWWc9')}}) Zuzanna Dominiak
Poznań
POL
93.09
26 ({{getSeed('Y0NEcXJyanZRcTg9')}}) Paweł Jabłoński
Luboń
POL
89.68
27 ({{getSeed('MlRyTS8vN1A1T289')}}) Michał Wróblewski
Poznań
POL
86.45
28 ({{getSeed('V3BHRkJnTHZqdFE9')}}) Paweł Grala
Poznań
POL
83.37
29 ({{getSeed('SDBYbkN4OE1tZnc9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
80.44
30 ({{getSeed('ZFBXekwzM0M4Qnc9')}}) Nikodem Dziewiatowski
Szczytniki
POL
77.66
31 ({{getSeed('ckllMVZwWVY4UE09')}}) Paweł Janiszewski
Łódź
POL
75.00
32 ({{getSeed('OGt5T2RnQk9hVjQ9')}}) Tomasz Peukert
Poznań
POL
72.48
33 ({{getSeed('NE9nUEw2VGRXcHM9')}}) Krzysztof Bogacz
Poznań
POL
70.07
34 ({{getSeed('RG5wZktpQll0NG89')}}) Bartosz Bednarek
Poznań
POL
67.78
35 ({{getSeed('c29RMVJ0aitZUTg9')}}) Maksymilian Celm
Puszczykowo
POL
65.59
36 ({{getSeed('R2NBZjNDakRhb2s9')}}) Karol Słomski
Poznań
POL
63.50
37 ({{getSeed('OVhtR0ZVY3hNdkE9')}}) Karolina Kwaśniewska
Poznań
POL
61.51
38 ({{getSeed('NHN1TlJQenc0QUU9')}}) Arkadiusz Rembowiecki
Zielona Góra
POL
59.61
39 ({{getSeed('OFlRaUZuVkd1eDA9')}}) Barbara Chwiałkowska
Zielona Góra
POL
57.80