8 Urodziny SquashPoint Sosnowiec

Data zawodów: 2018-03-10
Ranga: B+
Poziom: B3
Zawodników: 46
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('NFdmMEVheUJRbUU9')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
230.00
2 ({{getSeed('NlN4WVVPT0hpeUU9')}}) Marek Sowa
Katowice
POL
190.84
3 ({{getSeed('K3h1NUNFRFNlL1E9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
170.70
4 ({{getSeed('WlM3eUNKSVkvUHM9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
156.84
5 ({{getSeed('TGFnWTBsOUVOU1E9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
146.04
6 ({{getSeed('R1FKeUVHN3BUR2c9')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
137.05
7 ({{getSeed('WFNmemREditMd009')}}) Wojciech Sodo
Sosnowiec
POL
129.28
8 ({{getSeed('ckJQbURiOVBSYlk9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
122.39
9 ({{getSeed('eTZGYUFUc1lFVzQ9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
116.17
10 ({{getSeed('TDRhbUoyaWU1UVE9')}}) Mateusz Kędzierski
Jaworzno
POL
110.50
11 ({{getSeed('bUM2cFV3Ymd4eUE9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
105.27
12 ({{getSeed('SnFFZm5MOVdQamM9')}}) Krzysztof Habas
Dąbrowa Górnicza
POL
100.44
13 ({{getSeed('RmtjaExqdmRGeTQ9')}}) Tomasz Muszer
Łaziska Górne
POL
95.93
14 ({{getSeed('SkQydmZha0ZzQkE9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
91.72
15 ({{getSeed('UDlYWVFMN0lvQU09')}}) Łukasz Patałąg
Imielin
POL
87.78
16 ({{getSeed('Q1pWNXpjT25tZEU9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
84.07
17 ({{getSeed('S3h4cGNHQWtRTEE9')}}) Adrian Fulneczek
Branice
POL
80.57
18 ({{getSeed('MDY4ZHpxMG1DZkU9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
77.28
19 ({{getSeed('Nm9tSEJ5VlNzZUk9')}}) Wojciech Wikliński
Dabrowa Górnicza
POL
74.17
20 ({{getSeed('V3ZWR0tpWG93MWc9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
71.22
21 ({{getSeed('YmVMcDRLeDZlbk09')}}) Norbert Górski
Sosnowiec
POL
68.44
22 ({{getSeed('cU9vVUlWS2hiVzg9')}}) Artur Wilk
Jaworzno
POL
65.80
23 ({{getSeed('bFZ3TktxdEFSSEE9')}}) Jacek Rakoszek
Katowice
POL
63.29
24 ({{getSeed('L09QMkNqazVnZEk9')}}) Marcin Sklorz
Sosnowiec
POL
60.91
25 ({{getSeed('Q2xvWXcyb3FaZTA9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
58.66
26 ({{getSeed('c3JONmxhbmdQTnc9')}}) Andrzej Kortas
Będzin
POL
56.51
27 ({{getSeed('czhNcTZ6dk9FVFE9')}}) Katarzyna Wójs
Jaworzno
POL
54.47
28 ({{getSeed('YkY2NjRGNzhSWEk9')}}) Gabriel Złoto
Dąbrowa Górnicza
POL
52.54
29 ({{getSeed('aG44VHNCNXNKK289')}}) Kamil Postawa
Sosnowiec
POL
50.69
30 ({{getSeed('WUlnWkJxUEZYOGs9')}}) Marcin Irach
Chorzów
POL
48.93
31 ({{getSeed('MmNScjB1VzArU0U9')}}) Arkadiusz Brodowski
Będzin
POL
47.26
32 ({{getSeed('NXY5U1NTWElXUjA9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
45.67
33 ({{getSeed('N05uamNDRFJiTDQ9')}}) Piotr Sekuła
Sosnowiec
POL
44.15
34 ({{getSeed('MmdsZlpOZXVmVEU9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
42.71
35 ({{getSeed('ckhjdTdQdmRjSE09')}}) Adam Sikora
Sosnowiec
POL
41.33
36 ({{getSeed('NDVIK0pwd2lwWEk9')}}) Michał Noszczyk
Sosowiec
POL
40.02
37 ({{getSeed('WlZBc1ExSElnRzA9')}}) Radosław Bekus
Dąbrowa Górnicza
POL
38.76
38 ({{getSeed('clQ2MXZCS1UwZFE9')}}) Wojciech Jędrzejczyk
Chorzów
POL
37.57
39 ({{getSeed('QUpXRVltSitvaDg9')}}) Michał Polanowski
Sosnowiec
POL
36.42
40 ({{getSeed('ZXhQcjZTa1FNUUU9')}}) Anita Zaręba
Wrocław
POL
35.34
41 ({{getSeed('NXp0d2h1cFhrZlU9')}}) Bartosz Brzęska
Sosnowiec
POL
34.30
42 ({{getSeed('aEhtL1dseTRMMXM9')}}) Szymon Beberok
Katowice
POL
33.30
43 ({{getSeed('MEVHVDdCRzRuc2s9')}}) Marcin Klanowski
Imielin
POL
32.35
44 ({{getSeed('MXVXdVh1MEFaQzQ9')}}) Michał Dziedzic
Sosnowiec
POL
31.45
45 ({{getSeed('QzFyYjQxbUF6WFE9')}}) Sandra Patałąg
Mysłowice
POL
30.58
46 ({{getSeed('ZGw0NzIvYWxHYTQ9')}}) Izabela Kwaśniak
Sosnowiec
POL
29.75