Urodzinowy Turniej Adrianka i Danielka

Data zawodów: 2018-02-24
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 36
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('U0Z3WWxQanVsdEU9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
185.00
2 ({{getSeed('S3l4dUhwUk5RblE9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
153.50
3 ({{getSeed('V2dxWlF5eWNpTGc9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
137.31
4 ({{getSeed('ajJFYzN2WVNQc289')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
126.15
5 ({{getSeed('cHJINDVUVEpScU09')}}) Bartosz Meckien
Bydgoszcz
POL
117.47
6 ({{getSeed('NWNpWklrNWxMcFU9')}}) Nikodem Wawrzonkowski
Trójmiasto
POL
110.24
7 ({{getSeed('Mkhqc3FFZ0kvVlk9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
103.99
8 ({{getSeed('WFFybnVRaEZDYnc9')}}) Robert Połom
Sopot
POL
98.44
9 ({{getSeed('TjJQYkE3bC9kdm89')}}) Adrian Sobisz
Gdańsk
POL
93.44
10 ({{getSeed('Ry9SaUs4Q0swOTg9')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
88.88
11 ({{getSeed('VWFHdnE3aWlvUlE9')}}) Jan Cichosz
Gdynia
POL
84.68
12 ({{getSeed('TkFWT0ZIdUJGZTA9')}}) Przemysław Kucza
Gubin
POL
80.79
13 ({{getSeed('T1d4cUc0NzNGRTg9')}}) Dawid Mysior
Sopot
POL
77.16
14 ({{getSeed('NVp0Z1VXUXlMSEU9')}}) Arkadiusz Pawlak
Gdańsk
POL
73.78
15 ({{getSeed('TzhpNWMrbGxQMWc9')}}) Paweł Raczyński
Gdańsk
POL
70.60
16 ({{getSeed('R1Z5NGZkQkN1WW89')}}) Karol Janiszewski
Gdańsk
POL
67.62
17 ({{getSeed('VW8vK09YSWtwbEE9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
64.81
18 ({{getSeed('b01oQVFQZ2k2eUE9')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
62.16
19 ({{getSeed('VlJzT3IwRlExMEU9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
59.66
20 ({{getSeed('L2x5RTQ3eXBhWms9')}}) Wojciech Serniak
Elbląg
POL
57.29
21 ({{getSeed('K1dUSEFBcFN0Z3c9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
55.05
22 ({{getSeed('bWZXU2VyUkszNUE9')}}) Dominik Łożyński
Gdańsk
POL
52.92
23 ({{getSeed('WHFmUEl2MjNhV0k9')}}) Maciej Krause
Gdańsk
POL
50.91
24 ({{getSeed('VjIya0RSeFNzZXc9')}}) Mateusz Traczyk
Gdańsk
POL
49.00
25 ({{getSeed('R0FLaWd6a2xaWXc9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
47.18
26 ({{getSeed('YUsxcUdSZnlQY2s9')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
45.46
27 ({{getSeed('VWFzMUVCNHErRTg9')}}) Tomasz Gołuchowski
Gdańsk
POL
43.82
28 ({{getSeed('V1NJMXk1Z0ttSWM9')}}) Jarosław Grunt
Kwidzyn
POL
42.26
29 ({{getSeed('OVJ6dTBreGRjUTA9')}}) Łukasz Zorn
Gdynia
POL
40.77
30 ({{getSeed('VEI1dFVFdGtSYVk9')}}) Dawid Kopalski
Straszyn
POL
39.36
31 ({{getSeed('dXNXb2J2a1ZtSGs9')}}) Adam Kucza
Gdańsk
POL
38.02
32 ({{getSeed('RHBHeHpGRnYxLzQ9')}}) Maksymilian Makowski
Gdańsk
POL
36.74
33 ({{getSeed('TzJVdFJyeEpxNkU9')}}) Sławomir Basiak
Gdańsk
POL
35.51
34 ({{getSeed('Z3orNXRMeFJ0QTA9')}}) Marek Gembka
Suchy Dwór
POL
34.35
35 ({{getSeed('WGpDNmJuSFVNRXc9')}}) Marcin Ignatowski
Gdynia
POL
33.24
36 ({{getSeed('U1N1Sk1MbWJXaGM9')}}) Łukasz Ładziak
Gdańsk
POL
32.19