Head S4S Silesia Cup vol. 16 PFS kat. C Open (2 urodziny S4S)

Data zawodów: 2018-02-17
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('MU1kSUgwL1hEUTQ9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
100.00
2 ({{getSeed('Rmk0eTYyQ2J6VWc9')}}) Krzysztof Janiga
Sosnowiec
POL
82.97
3 ({{getSeed('TTU2YVNIeG1WdEE9')}}) Paweł Kastelik
Zabrze
POL
74.22
4 ({{getSeed('REEvcEltdWpLN1k9')}}) Tomasz Muszer
Łaziska Górne
POL
68.19
5 ({{getSeed('UDMyZUNCWDBEVEU9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
63.50
6 ({{getSeed('ZUZaQlpuMXoxdTQ9')}}) Roman Moravec
Trinec
CZE
59.59
7 ({{getSeed('eitOVHMydGp3L009')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
56.21
8 ({{getSeed('UUdheVpIcVprekE9')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
53.21
9 ({{getSeed('V1ZjT01wSG5uc2s9')}}) Krzysztof Kossowski
Bytom
POL
50.51
10 ({{getSeed('RTMvbGxqZEdvUEU9')}}) Damian Mandrysz
Rybnik
POL
48.04
11 ({{getSeed('Ry9rVktLbm1VSlE9')}}) Mateusz Koch
Sosnowiec
POL
45.77
12 ({{getSeed('MktVUDNqL2wzMlE9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
43.67
13 ({{getSeed('Z3o4ZTI4Ti9TWmc9')}}) Łukasz Piasecki
Bytom
POL
41.71
14 ({{getSeed('M1llZEcvMXdpY1E9')}}) Tomasz Kowalewski
Bytom
POL
39.88
15 ({{getSeed('cVAxS0VUaGlLQVE9')}}) Adam Pindur
Bytom
POL
38.16
16 ({{getSeed('TUFDendENWNBNEk9')}}) Marceli Cziba
Bytom
POL
36.55
17 ({{getSeed('cWVVKzZjRjVFMFk9')}}) Artur Wilk
Jaworzno
POL
35.03
18 ({{getSeed('YXEwMGN1WmFWWFU9')}}) Łukasz Wac
Zabrze
POL
33.60
19 ({{getSeed('Y3REOS9ZMmxGUVU9')}}) Łukasz Ratka
Zabrze
POL
32.25
20 ({{getSeed('QUR0ZlpycHpocGM9')}}) Marcin Borysowski
Bytom
POL
30.97
21 ({{getSeed('U0VEajhxYThiSlU9')}}) Jacek Rakoszek
Katowice
POL
29.76
22 ({{getSeed('NHpLMW5sQ005TTQ9')}}) Oskar Michalak
Zabrze
POL
28.61
23 ({{getSeed('QWNIOW9sWkVkZ1k9')}}) Michał Koźlik
Bytom
POL
27.52
24 ({{getSeed('YnM1dnJBVHZ6cXM9')}}) Szymon Kliszka
Katowice
POL
26.48
25 ({{getSeed('cTdUUnpnZUlvbkE9')}}) Kamil Postawa
Sosnowiec
POL
25.50
26 ({{getSeed('Um55MzdJZ3BuOTA9')}}) Michał Łodej
Gliwice
POL
24.57
27 ({{getSeed('YUNHNEU4MHg4RzQ9')}}) Mateusz Szyjka
Sosnowiec
POL
23.68
28 ({{getSeed('b09YVWRUc1NGNGc9')}}) Mirosław Pawłowski
Pyskowice
POL
22.84
29 ({{getSeed('cjhRRWliOHEzdE09')}}) Łukasz Luty
Warszawa
POL
22.04
30 ({{getSeed('VHVJRWlsVVpUajQ9')}}) Wojciech Jędrzejczyk
Chorzów
POL
21.28
31 ({{getSeed('T0FXdGpKQWZ4STg9')}}) Adrian Adolf
Będzin
POL
20.55
32 ({{getSeed('bEFSRDl3Vm1oK3c9')}}) Artur Mostowy
Nowe Chechło
POL
19.86
33 ({{getSeed('UEp3VmhuM1kzKzA9')}}) Radosław Bekus
Dąbrowa Górnicza
POL
19.20
34 ({{getSeed('MHF0YUFxN2U1Sk09')}}) Jarosław Sołtys
Bytom
POL
18.57
35 ({{getSeed('ak5EaGRRRWlGY2M9')}}) Szymon Beberok
Katowice
POL
17.97
36 ({{getSeed('ZDJBaEZjVVR1YTg9')}}) Bartłomiej Tarnowski
Tychy
POL
17.40
37 ({{getSeed('SGxzOFEyQkVlWXc9')}}) Marcin Skuplik
Bytom
POL
16.85
38 ({{getSeed('YnprR2piOVdzQjA9')}}) Barbara Pękala
Bytom
POL
16.33
39 ({{getSeed('cytMaWQzV3dldGs9')}}) Julianna Lany
Katowice
POL
15.84
40 ({{getSeed('bVVXQlhBY2JhL0U9')}}) Krzysztof Wójcik
Świętochłowice
POL
15.36