Hyundai Margo Squash Cup. II Urodziny Good Luck Club Squash Gdynia PFS B+

Data zawodów: 2017-11-18
Ranga: B+
Poziom: B4
Zawodników: 31
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('TFNUcitRc0lCeW89')}}) Adam Pełczyński
Poznań
POL
185.00
2 ({{getSeed('L3FGdHJEWjF2MTg9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
153.50
3 ({{getSeed('amlMeThPT3c0SGs9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
137.31
4 ({{getSeed('OWhaNUNwQ3FvbjQ9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
126.15
5 ({{getSeed('a2lUMWtTZTB1d2c9')}}) Piotr Kania
Olsztyn
POL
117.47
6 ({{getSeed('OG5PTEdWeVYzZm89')}}) Artur Gruszczyński
Gdynia
POL
110.24
7 ({{getSeed('T1VUVlhaZ3RrWDQ9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
103.99
8 ({{getSeed('L0MzSmhhOUM1Y2M9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
98.44
9 ({{getSeed('bE55c2hGSDRRaVU9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
93.44
10 ({{getSeed('eUEwQ0ptbTllaU09')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
88.88
11 ({{getSeed('ZHU5Zk96dHZqd1U9')}}) Łukasz Galibarczyk
Nikielkowo
POL
84.68
12 ({{getSeed('WkFmcm5IaU5PbUk9')}}) Krzysztof Parciak
Olsztyn
POL
80.79
13 ({{getSeed('N2VFbTVOejUrdnc9')}}) Michał Kowaliński xx
Koleczkowo
POL
77.16
14 ({{getSeed('emovbEh6UzN4Qmc9')}}) Robert Połom
Sopot
POL
73.78
15 ({{getSeed('SkRFZStrcE93WGc9')}}) Patryk Dargacz
Rumia
POL
70.60
16 ({{getSeed('eUV1UG1jc2pLWEk9')}}) Wojciech Serniak
Elbląg
POL
67.62
17 ({{getSeed('djE3L0VmQjNaVGs9')}}) Michał Bakulski
Reda
POL
64.81
18 ({{getSeed('S2YyUVlIRVhJQmc9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
62.16
19 ({{getSeed('QVh5RnNvaFVsZkk9')}}) Piotr Szumilewicz
Gdańsk
POL
59.66
20 ({{getSeed('d2xENDhtV09XUkk9')}}) Jakub Mucha
Gdynia
POL
57.29
21 ({{getSeed('b1F0RUhkOVJwb0U9')}}) Adam Pacholski
Gdynia
POL
55.05
22 ({{getSeed('MXhZMlErbllPY0E9')}}) Andrzej Maczuga
Gdynia
POL
52.92
23 ({{getSeed('TStlQ0l5cWV5bWM9')}}) Tomasz Rak
Pruszcz Gdański
POL
50.91
24 ({{getSeed('dzhrQit0UTBnRnM9')}}) Paweł Włodarski
Mosty
POL
49.00
25 ({{getSeed('YmlQSkI0S2hNTVU9')}}) Łukasz Kargol
Gdynia
POL
47.18
26 ({{getSeed('NHNGMkcxaTlhN3M9')}}) Marcin Ignatowski
Gdynia
POL
45.46
27 ({{getSeed('d2JIMC85bWo0b3c9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
43.82
28 ({{getSeed('YnNvakNIWTh6eWc9')}}) Jarosław Przyłucki
Milejewo
POL
42.26
29 ({{getSeed('aTdjNUxGUXpMeFE9')}}) Paweł Seredyn
Gdańsk
POL
40.77
30 ({{getSeed('bWtVSE9lSkZhWG89')}}) Michał Dzienisz
Wejherowo
POL
39.36
31 ({{getSeed('T2E4b3pTL3F0cWc9')}}) Tomasz Wołoszyn
Góra
POL
38.02