Samsung Brand Stores & Salming Squash Tour

Data zawodów: 2016-02-13
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('UlZiR2ZOZmVURms9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
100.00
2 ({{getSeed('SkpmZHAwNzhsSTg9')}}) Patrik Rohun
Kraków
CZE
82.97
3 ({{getSeed('d20wa0FxVkFNVDg9')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
74.22
4 ({{getSeed('eVJ3eC9kTWloUVk9')}}) Radosław Łuczak
Elbląg
POL
68.19
5 ({{getSeed('OFBOV0drejJBaFk9')}}) Marcin Pietrasiuk
Gdańsk
POL
63.50
6 ({{getSeed('Smd4d1JzWFZvcTQ9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
59.59
7 ({{getSeed('Yk1rRlJBbDZ1K0E9')}}) Łukasz Kozłowski
Wałbrzych
POL
56.21
8 ({{getSeed('VlhWN1NOYXVmRlE9')}}) Piotr Pawłowski
Trąbki Wielkie
POL
53.21
9 ({{getSeed('MHpnQ3BjMXhudVE9')}}) Adrian Sobisz
Gdańsk
POL
50.51
10 ({{getSeed('RmdLK2hxcHQ3UUE9')}}) Piotr Zyziuk
Gdańsk
POL
48.04
11 ({{getSeed('SzlENFdVQ0JZNDQ9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
45.77
12 ({{getSeed('alBsc0o1ZmRwUUk9')}}) Bartosz Paczesny
Gdynia
POL
43.67
13 ({{getSeed('VGJwbEk4T3ZodlU9')}}) Filip Rogaczewski
Gdańsk
POL
41.71
14 ({{getSeed('YTZtWlUzbFJDT289')}}) Marcin Dowgiałło
Sopot
POL
39.88
15 ({{getSeed('ZWpEOGl6SkdMcEE9')}}) Tomasz Rak
Pruszcz Gdański
POL
38.16
16 ({{getSeed('T2ZtUmhhLzBNSkU9')}}) Tomasz Rabcewicz
Gdańsk
POL
36.55
17 ({{getSeed('bnYreVk1UjBJRlE9')}}) Jan Cichosz
Gdynia
POL
35.03
18 ({{getSeed('Yjc4RllVNjMzMHc9')}}) Jakub Mucha
Gdynia
POL
33.60
19 ({{getSeed('MkUzZVpmOXdpU3c9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
32.25
20 ({{getSeed('K1p6T3Q5VUVXd2M9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
30.97
21 ({{getSeed('L3NEYnZPM3pVYmc9')}}) Michał Chyła
Sopot
POL
29.76
22 ({{getSeed('WSswY1lqUU1KVUk9')}}) Tomasz Mackun
Gdańsk
POL
28.61
23 ({{getSeed('Q0FiaG5lQnpCcUE9')}}) Łukasz Rybka
Kowale
POL
27.52
24 ({{getSeed('T1JNUlRsL0doZ2s9')}}) Jakub Henke
Gdańsk
POL
26.48
25 ({{getSeed('YjZ1UmNrUFBBcDA9')}}) Piotr Szumilewicz
Gdańsk
POL
25.50
26 ({{getSeed('a2pianZPVHlSQkk9')}}) Jakub Sutkowski
Gdańsk
POL
24.57
27 ({{getSeed('VWhYdnd2MVJkSHM9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
23.68
28 ({{getSeed('NXVXUm9lNmhlVHM9')}}) Tomasz Gołuchowski
Gdańsk
POL
22.84
29 ({{getSeed('Y1Q5MkloTkg1OTA9')}}) Daniel Tomczak
Kowanówko
POL
22.04
30 ({{getSeed('bE84Zk1YcUFwbU09')}}) Piotr Kuczyński
Staszów
POL
21.28
31 ({{getSeed('UG5tVmpYZ3lQYUk9')}}) Janusz Kochański
Gdańsk
POL
20.55
32 ({{getSeed('N241SGdYUWVwdk09')}}) Maciej Dzik
Gdańsk
POL
19.86