Turniej kat. B - DUNLOP SQUASH OPEN

Data zawodów: 2009-09-26
Ranga: B
Poziom: B1
Zawodników: 35
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('b2pkbW9acUR6T2M9')}}) Daniel Jaworowicz
Poznań
POL
225.00
2 ({{getSeed('WHV3UnlvY1FDWG89')}}) Szymon Wolek
Tychy
POL
186.00
3 ({{getSeed('RFQxdVNNYzNrUlE9')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
167.00
4 ({{getSeed('K3lSUldBOWRmcm89')}}) Grzegorz Gigoń
Gliwice
POL
153.00
5 ({{getSeed('eE5JeDJmTVAzZVU9')}}) Tomasz Bolechała
Kraków
POL
142.00
6 ({{getSeed('NkxBOVhIaUhybnM9')}}) Maciej Kondziołka
Bielsko-Biała
POL
134.00
7 ({{getSeed('QXQ1ekdyc2ZxQWc9')}}) Piotr Pach
Tarnowskie Góry
POL
126.00
8 ({{getSeed('b1hxRjBiOXk3bEE9')}}) Tomasz Bosakowski
Gliwice
POL
119.00
9 ({{getSeed('RDIxeHVoNW1IWlU9')}}) Grzegorz Sławiński
Kraków
POL
113.00
10 ({{getSeed('MUNrRm1NRTZzRmc9')}}) Sławomir Połeć
Kraków
POL
108.00
11 ({{getSeed('dnFBNkduVUE0RE09')}}) Giovanni Strazzacappa
Bielsko-Biała
POL
102.00
12 ({{getSeed('Y2pCTm1XL1ZtdXM9')}}) Jakub Żukrowski
Kraków
POL
98.00
13 ({{getSeed('bjI0aVRON3hKUjg9')}}) Artur Smoleń
Gliwice
POL
93.00
14 ({{getSeed('RzRrMEp5VkpSdmc9')}}) Artur Jaksik
Tarnowskie Góry
POL
89.00
15 ({{getSeed('dHVRZGZ4OWlNbXc9')}}) Robert Grochowski
Kraków
POL
85.00
16 ({{getSeed('am9YNm12TG5MMzA9')}}) Mirosław Łobos
Gliwice
POL
82.00
17 ({{getSeed('UWdCeGRuSDBDdEE9')}}) Maciej Kurdziel
Kraków
POL
78.00
18 ({{getSeed('RFU2aFc2V3RYYk09')}}) Daniel Marcjan
Kraków
POL
75.00
19 ({{getSeed('enh2bFhTYjA0SGc9')}}) Krzysztof Pietras
Kraków
POL
72.00
20 ({{getSeed('T0VsRW9Oa0tlL009')}}) Marcin Janik
Tychy
POL
69.00
21 ({{getSeed('cGRIQ3pSTHhRSmM9')}}) Bogdan Lenda
Kraków
POL
66.00
22 ({{getSeed('bWl3SzIvTy9yRFU9')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
64.00
23 ({{getSeed('UThQckZMRjU2dzQ9')}}) Sebastian Polis
Gliwice
POL
61.00
24 ({{getSeed('cjRObnFWOTBFZTA9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
59.00
25 ({{getSeed('aVZ0M1JMY1BYZ0k9')}}) Bartosz Gil
Bielsko-Biała
POL
57.00
26 ({{getSeed('M281NFBHd2cwV1E9')}}) Rafał Laska
Kraków
POL
55.00
27 ({{getSeed('eTliMlJ4aWFYdlU9')}}) Sebastian Śmietański
Kraków
POL
53.00
28 ({{getSeed('amVhUnJtdGpZbVE9')}}) Jakub Rybicki
Kraków
POL
51.00
29 ({{getSeed('TUR2cy9UK042SWc9')}}) Przemysław Pastuszka
Pszczyna - Łąka
POL
49.00
31 ({{getSeed('L2w5YVNxbGhzQTA9')}}) Krzysztof Szmak
b.d.
POL
46.00
32 ({{getSeed('bnlUNWx5WVdqUlU9')}}) Nikos Karampotis
Bielsko-Biała
POL
44.00
33 ({{getSeed('blFPY2NpeWRQcU09')}}) Sebastian Woda
Krakow
POL
43.00
34 ({{getSeed('OFFHVWxGaGZCUmc9')}}) Przemysław Atras
Kraków/Krasnystaw
POL
41.00
35 ({{getSeed('YUw5TmVLL0RpRDQ9')}}) Marek Stokłosa
Kraków
POL
40.00
36 ({{getSeed('dXVWbzBVV3NJNE09')}}) Szczepan Gubała
Kraków
POL
39.00