Turniej Otwarcia Good Luck Club Squash Gdynia

Data zawodów: 2015-11-14
Ranga: B+
Poziom: B1
Zawodników: 50
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('SHZHeFJMVHhla0E9')}}) Rafał Rykowski
Wrocław
POL
320.00
2 ({{getSeed('dW4zUUg2YW9PbVU9')}}) Tahir Khan
Szczecin
PAK
265.52
3 ({{getSeed('NTdSa3I1NjdpQjQ9')}}) Adam Pełczyński
Poznań
POL
237.50
4 ({{getSeed('aXgzRStXa2JxL3M9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
218.21
5 ({{getSeed('NFFPWERtbUhxalE9')}}) Wojciech Galant
Szczecin
POL
203.19
6 ({{getSeed('SU9nQUZnWllub3M9')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
190.68
7 ({{getSeed('ZXdtakFJZXkwVXc9')}}) Łukasz Klebba
Rumia
POL
179.87
8 ({{getSeed('WU4vYW9JSXBJSTg9')}}) Mateusz Skorek
Elbląg
POL
170.28
9 ({{getSeed('NUVJajlsc2RyOFk9')}}) Daniel Kantor
Trinec
CZE
161.63
10 ({{getSeed('TEMxZXJza0JseUE9')}}) Piotr Kania
Olsztyn
POL
153.73
11 ({{getSeed('M2hCR2lPQjFJTFE9')}}) Marcin Stanglewicz
Starogard Gdański
POL
146.47
12 ({{getSeed('cCt1VGFvWVdYSVE9')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
139.74
13 ({{getSeed('Q0pvYXNVdVFJSGc9')}}) Szymon Nawrot
Gdańsk
POL
133.47
14 ({{getSeed('alpxb0sydUIzQmM9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
127.61
15 ({{getSeed('d1VJeDJaN0lnaE09')}}) Michał Bryła
Gdańsk
POL
122.12
16 ({{getSeed('WGd4K2x6cHZiNm89')}}) Radosław Łuczak
Elbląg
POL
116.96
17 ({{getSeed('d3k2TWgyOG1EUDQ9')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
112.10
18 ({{getSeed('djh5S2kyU3N6RGM9')}}) Mikołaj Konopka
Gdańsk
POL
107.52
19 ({{getSeed('a01PeXhNOWhKdDg9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
103.19
20 ({{getSeed('azhtWlk1MGJ3TXM9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
99.09
21 ({{getSeed('TG9BSExYSnp0OTA9')}}) Tomasz Rabcewicz
Gdańsk
POL
95.22
22 ({{getSeed('Uit5WE1QUjVTMkk9')}}) Jakub Owczarz
Gdańsk
POL
91.54
23 ({{getSeed('OHBUWktaQ3l3cXM9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
88.06
24 ({{getSeed('ZXpDK1A2VzlZSWM9')}}) Jan Wawrykiewicz
Gdańsk
POL
84.75
25 ({{getSeed('L2hQQnFuOVNteU09')}}) Agata Doroszkiewicz
Olsztyn
POL
81.61
26 ({{getSeed('bG10eGcwZXNTWXc9')}}) Grzegorz Pacuła
Gdańsk
POL
78.63
27 ({{getSeed('cEpyZHRtS2FjdDQ9')}}) Marcin Bernatowicz
Gdańsk
POL
75.79
28 ({{getSeed('YjBwTzc2Tk5yTm89')}}) Bartosz Mateusiak
Elbląg
POL
73.09
29 ({{getSeed('TnZNMm9McW5yYk09')}}) Sławomir Szczypior
Gdańsk
POL
70.53
30 ({{getSeed('UTY1RUR2aGRPTGc9')}}) Filip Rogaczewski
Gdańsk
POL
68.08
31 ({{getSeed('VStKWTJKUDB1a2c9')}}) Piotr Zyziuk
Gdańsk
POL
65.76
32 ({{getSeed('eUc1OE4zMW5XT3M9')}}) Tomasz Wojtowicz
Gdańsk
POL
63.54
33 ({{getSeed('anY0TkpkWmtZRnc9')}}) Maciej Wyskiel
Gdańsk
POL
61.43
34 ({{getSeed('eW5ubjhNUFhPekU9')}}) Adam Ripa
Świebodzin
POL
59.42
35 ({{getSeed('TnFFeDlxK0JTY0E9')}}) Marcin Wilski
Gdańsk
POL
57.50
36 ({{getSeed('dTVDcHVObkRzRFU9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
55.67
37 ({{getSeed('cGlPSy8rL256QkE9')}}) Radosław Nowak
Gdynia
POL
53.93
38 ({{getSeed('WmNvbFlOVlhZSkE9')}}) Łukasz Galibarczyk
Nikielkowo
POL
52.27
39 ({{getSeed('d2wrQjJtV1NnbVk9')}}) Jacek Niewęgłowski
.
POL
50.68
40 ({{getSeed('b3J3NGFEN1lNZ2M9')}}) Marcin Sikorski
Gdańsk
POL
49.16
41 ({{getSeed('ZGdMT3ptNVE3U2s9')}}) Dariusz Greczka
Trójmiasto
POL
47.72
42 ({{getSeed('RGZ5UGxvNkEzc1k9')}}) Tomasz Rak
Pruszcz Gdański
POL
46.33
43 ({{getSeed('Sk9Ta3pWeHc3OEk9')}}) Łukasz Kargol
Gdynia
POL
45.01
44 ({{getSeed('Z2RGemo4ZTZIbEU9')}}) Artur Wójcik
Gdańsk
POL
43.75
45 ({{getSeed('dUlvVm05MnhCRkU9')}}) Michał Chyła
Sopot
POL
42.55
46 ({{getSeed('aU9JcHgxVXI4NzQ9')}}) Jakub Sutkowski
Gdańsk
POL
41.40
47 ({{getSeed('RCtUSUdvczF3WG89')}}) Sławomir Nakielski
Suchy Dąb
POL
40.30
48 ({{getSeed('MVd6WW5XeFpjeTg9')}}) Michał Kaszyński
Sopot
POL
39.25
49 ({{getSeed('UHhFdkhmZWkzejQ9')}}) Paweł Małocha
Gdynia
POL
38.24
50 ({{getSeed('Rjl5a1JkaUVWSWM9')}}) Tomasz Gacek
Kraków
POL
37.28