C jak Cezag 500+

Data zawodów: 2015-11-06
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 32
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN
Wyniki: Drabinki

1 ({{getSeed('V2liNDd6TjFJV1E9')}}) Robert Czajka
Jaworzno
POL
100.00
2 ({{getSeed('dHltWkRYWUc0RDg9')}}) Łukasz Oleaszewski
Katowice
POL
82.97
3 ({{getSeed('bGVJVFBsaEg0a1k9')}}) Łukasz Owczarczyk
Katowice
POL
74.22
4 ({{getSeed('ekV4a1h2ZnhCdkk9')}}) Adam Pajestka
Katowice
POL
68.19
5 ({{getSeed('UzVNZ1dhUXVxVTA9')}}) Tomasz Lach
Łaziska Górne
POL
63.50
6 ({{getSeed('aVZucGoyM2N2Lzg9')}}) Maciej Gliwiak
Czeladź
POL
59.59
7 ({{getSeed('cnJXdWM2ZzRJeTg9')}}) Robert Gliwiak
Czeladź
POL
56.21
8 ({{getSeed('QjgxTmtNQUhTOVk9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
53.21
9 ({{getSeed('a1NGU1MvWmlXd2M9')}}) Rafał Schneider
Katowice
POL
50.51
10 ({{getSeed('OStpNmhyZTBXTHM9')}}) Mariusz Lisowicz
Ruda Śląska
POL
48.04
11 ({{getSeed('bjJYZ2ROcFFiYXc9')}}) Marcin Miły
Katowice
POL
45.77
12 ({{getSeed('ZnZWSHRBNkZXT2s9')}}) Marcin Krupa
Sosnowiec
POL
43.67
13 ({{getSeed('dHVwODJINWZMSFk9')}}) Krzysztof Karkoszka
Sosnowiec
POL
41.71
14 ({{getSeed('UjlwVmQzeXBudjg9')}}) Tomasz Serafin
Mysłowice
POL
39.88
15 ({{getSeed('Rjlwd1ZtYkdZMnM9')}}) Paweł Kocoń
Katowice
POL
38.16
16 ({{getSeed('MUg2bDNwVXI4SW89')}}) Wojciech Kloc
Katowice
POL
36.55
17 ({{getSeed('ZTlpcWw0b3o4eXM9')}}) Dawid Szczepański
Mysłowice
POL
35.03
18 ({{getSeed('THNLZDJ1TFdET3M9')}}) Aleksander Franosz
Ruda Śląska
POL
33.60
19 ({{getSeed('MjFDa2QrdXBiNms9')}}) Małgorzata Nowak
Sosnowiec
POL
32.25
20 ({{getSeed('Wkp1cHJLeHY1bTg9')}}) Tomasz Nagórski
Zakopane
POL
30.97
21 ({{getSeed('bVhTVDZEb3R6WTg9')}}) Sebastian Szymański
Ruda Śląska
POL
29.76
22 ({{getSeed('TEJRWFU2WjV6SDA9')}}) Tomasz Zemela
Bytom
POL
28.61
23 ({{getSeed('Ym4vRzlIZ3dFMUE9')}}) Marek Kala
Ruda Śląska
POL
27.52
24 ({{getSeed('UGxDejFlbitKamc9')}}) Wojciech Sznapka
Orzesze
POL
26.48
25 ({{getSeed('ZDR6eHNhRDJnQjQ9')}}) Mateusz Bednarski
Katowice
POL
25.50
26 ({{getSeed('S3lTU00zbDRNczQ9')}}) Grzegorz Herczak
Sosnowiec
POL
24.57
27 ({{getSeed('cXJ5Qm9XQU9TUk09')}}) Jolanta Szlesinger
Siemianowice Śląskie
POL
23.68
28 ({{getSeed('N3NIdFZvMU5tUVE9')}}) Małgorzata Blicharska
Sosnowiec
POL
22.84
29 ({{getSeed('VmVkVTN0dXVjcGM9')}}) Marta Wymazała
Gliwice
POL
22.04
30 ({{getSeed('YmNraEU5dkZ2bWs9')}}) Michał Kuszewski
Ruda Śląska
POL
21.28
31 ({{getSeed('emxRY1ZDcHRZNGM9')}}) Marek Ludwiczek
Sosnowiec
POL
20.55
32 ({{getSeed('aHRhT21DKzQzb289')}}) Marcin Irach
Chorzów
POL
19.86