12 turniej OWTS

Data zawodów: 2008-04-12
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 33
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('U0VwMG4yQUx0Q289')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
90.00
2 ({{getSeed('YVEyWHMrQ2hkWWc9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
63.00
3 ({{getSeed('dU55S3M5SVdWYUE9')}}) Paweł Szostek
Warszawa
POL
51.00
4 ({{getSeed('S0RkdXF1bUdkZFk9')}}) Adam Kowalik
Warszawa
POL
45.00
5 ({{getSeed('WW5xdjR4SnlQRHc9')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
40.00
6 ({{getSeed('ckJGQ1VSWndaN1E9')}}) Sebastian Antosiak
Warszawa
POL
36.00
7 ({{getSeed('dHR2WDY5aXVjdnc9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
34.00
8 ({{getSeed('aGVuMjMzblI4bEk9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
31.00
9 ({{getSeed('OWlhWG1odU1CTEE9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
30.00
10 ({{getSeed('WTNMNzQ5VkdyZVU9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
28.00
11 ({{getSeed('Q1QxdzBGa0pQRVk9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
27.00
12 ({{getSeed('RFhvSW5pdWpPaWM9')}}) Wojciech Kaliski
Warszawa
POL
25.00
13 ({{getSeed('VFlINVlMNS9jdTg9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
24.00
14 ({{getSeed('Y2FWS3Nwczc5RDQ9')}}) Piotr Bareński
Warszawa
POL
24.00
15 ({{getSeed('bHNNQWJhcFNlOG89')}}) Piotr Szwarc
Warszawa
POL
23.00
16 ({{getSeed('QVZxaHBlM2lPWjQ9')}}) Jacek Ładny
Warszawa
POL
22.00
17 ({{getSeed('Ty9NYldjSEhDSjg9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
21.00
18 ({{getSeed('ZkFReVJ5ZlI0dDA9')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
21.00
19 ({{getSeed('MGtiemFUUEpYbDg9')}}) Piotr Dzierżewicz
Warszawa
POL
20.00
20 ({{getSeed('MWR3K0ZsMjAvNDg9')}}) Mirosław Jakuła
Warszawa
POL
20.00
21 ({{getSeed('L2g4a3E0T010NFE9')}}) Bartosz Knedler
Warszawa
POL
19.00
22 ({{getSeed('Q3kxMUV0VFU4bzA9')}}) Jean-Francois Bertagnolio
FRA
19.00
23 ({{getSeed('MmtybVltVCt1eG89')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
18.00
24 ({{getSeed('SEtIUDZtaUxtV2M9')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
18.00
25 ({{getSeed('WDE4cyt4K3pFbTA9')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
18.00
26 ({{getSeed('VEcrZDRkdmc3ZDQ9')}}) Yoel Birman
Warszawa
POL
17.00
27 ({{getSeed('cHpCQS8wbXp2WTg9')}}) Ewa Małyszko
Warszawa
POL
17.00
28 ({{getSeed('QzBYQnR0azFUTFU9')}}) Piotr Puchalski
Warszawa
POL
17.00
29 ({{getSeed('akhZUCtVVjB2OGs9')}}) Aldona Dworakowska
Warszawa
POL
16.00
30 ({{getSeed('bFZ5SnkxUHlKcHM9')}}) Agata Grygorowicz
Warszawa
POL
16.00
31 ({{getSeed('d0ZSTTl4Tm5aLzg9')}}) Tomasz Kawecki
Warszawa
POL
16.00
32 ({{getSeed('ODdVQmlkOHJxUVU9')}}) Jacek Stańczyk
Warszawa
POL
15.00
33 ({{getSeed('STdDQXNZYTY0Y0k9')}}) Marcin Wasilewicz
Warszawa
POL
15.00