Turniej kat. A+

Data zawodów: 2009-03-14
Ranga: A
Zawodników: 73
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('OTlMNERqbGQ0M009')}}) Mark Krajcsak
HUN
480.00
2 ({{getSeed('ZllORThadWFhSTg9')}}) Peter Marshall
ENG
398.00
3 ({{getSeed('K1l5WTAwOFFRcmc9')}}) Hadrian Stiff
Anglia
GBR
356.00
4 ({{getSeed('eE8zUkp1QWF4UHM9')}}) Wojciech Nowisz
Warszawa
POL
327.00
5 ({{getSeed('QjNyanI2akNzNlU9')}}) Łukasz Nitka
Kraków
POL
304.00
6 ({{getSeed('TGR0aU9pdVhRQ0k9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
286.00
7 ({{getSeed('NGFSNmx4RzB3bk09')}}) Paweł Szostek
Warszawa
POL
269.00
8 ({{getSeed('ZmJobGhOMEFLVnc9')}}) Tomasz Abramowski
Poznań
POL
255.00
9 ({{getSeed('U1pDc2YzTzZNUG89')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
242.00
10 ({{getSeed('bDZVTjc0ZGdWNTA9')}}) Maciej Sikorski
Warszawa
POL
230.00
11 ({{getSeed('RVhIdmJscnN6WWc9')}}) Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała
POL
219.00
12 ({{getSeed('MTFKMmNIQ0g5R2s9')}}) Marcin Liberski
Warszawa
POL
209.00
13 ({{getSeed('WTFlWlFlUVc3WVE9')}}) Marcin Wiśniewski
Warszawa
POL
200.00
14 ({{getSeed('RzdzbnJiTDkyMm89')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
191.00
16 ({{getSeed('aFVlTjRmNE1mS0k9')}}) Marcin Karwowski
Warszawa
POL
175.00
16 ({{getSeed('T3dNVVBNa3podnc9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
175.00
17 ({{getSeed('QkhIRkpXY3I5MG89')}}) Jacek Kalinowski
Warszawa
POL
168.00
18 ({{getSeed('LzdWdnJ1STZLR0E9')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
161.00
19 ({{getSeed('Nzc3MEt3bVZ4aWs9')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
154.00
20 ({{getSeed('RkpBeFJaeDJyWTg9')}}) Maciej Górski
Warszawa
POL
148.00
21 ({{getSeed('RUVxQ3llbWx4cWs9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
142.00
22 ({{getSeed('NTQ2bVlKOW5VREE9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
137.00
23 ({{getSeed('QzJYVjZXOGRVMjQ9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
132.00
24 ({{getSeed('VE4xZWxvbE91Yms9')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
127.00
25 ({{getSeed('Nzg1V1ExSGxSb009')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
122.00
26 ({{getSeed('dnR4TGVMNmpxRUk9')}}) Tomasz Bolechała
Kraków
POL
117.00
27 ({{getSeed('RklQMjRjT3crVnM9')}}) Mateusz Kotra
Rzeszów
POL
113.00
28 ({{getSeed('a3krUXlONjRqNXM9')}}) Robert Grochowski
Kraków
POL
109.00
29 ({{getSeed('eVU0dkY3L25UZ2s9')}}) Michał Maliński
Poznań
POL
105.00
30 ({{getSeed('V0R5RHo5S25JL1k9')}}) Piotr Pach
Tarnowskie Góry
POL
102.00
32 ({{getSeed('SW5UaCtrMWhUd1E9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
95.00
32 ({{getSeed('aHZIcm9paFcvWWs9')}}) Artur Smoleń
Gliwice
POL
95.00
33 ({{getSeed('Tncxdi9iQzl0NGs9')}}) Damian Maliński
Poznań
POL
92.00
34 ({{getSeed('RDJReVlMaFZORUU9')}}) Nicolas Malapert
Francja
FRA
89.00
35 ({{getSeed('MDU2Umlybk9BdXM9')}}) Paweł Wierzbicki
Warszawa
POL
86.00
36 ({{getSeed('amlWTTFOUHdRQzg9')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
83.00
37 ({{getSeed('ZHBCc2kxekdXYVU9')}}) Norbert Stolicki
Bolesławiec
POL
80.00
38 ({{getSeed('TjZnTTZ0Yzg4bHM9')}}) Sebastian Lalka
Warszawa
POL
78.00
39 ({{getSeed('aVY4QkcrbzcvM289')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
76.00
40 ({{getSeed('SHMxUmpDU2ZNTGs9')}}) Artur Łukasiewicz
Warszawa
POL
73.00
41 ({{getSeed('dURoOUFxRkJISWs9')}}) Grzegorz Multan
Warszawa
POL
71.00
42 ({{getSeed('Q2NLRmN0YnBUTkU9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
69.00
43 ({{getSeed('ZFdQSFVpSGFTd2s9')}}) Marcin Ratigowski
Warszawa
POL
67.00
44 ({{getSeed('TTFrVHViUjJnbGM9')}}) Sławomir Jurek
Warszawa
POL
65.00
45 ({{getSeed('QmQ5S1ZQcUExOGM9')}}) Adam Ciempka
Opole
POL
63.00
46 ({{getSeed('OW9sQXFmOGhCVDg9')}}) Marek Jankowski
Warszawa
POL
62.00
47 ({{getSeed('WU9Kbk4rY01sUHc9')}}) Jan Gajl
Warszawa
POL
60.00
48 ({{getSeed('dy8rcGJXK0E3VE09')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
58.00
49 ({{getSeed('eERRdkZPVWYvUnc9')}}) Maciej Kondziołka
Bielsko-Biała
POL
57.00
50 ({{getSeed('N3p6WXhmbmFueXc9')}}) Bartek Gutkowski
Warszawa
POL
55.00
51 ({{getSeed('aWR2WC82MFN5YnM9')}}) Piotr Stachura
Sopot
POL
54.00
52 ({{getSeed('RXFhc2srY25uNzQ9')}}) Anna Sikorska
Warszawa
POL
53.00
53 ({{getSeed('TGRIYnI3TmNjV1E9')}}) Tomasz Krzyżaniak
Łódź
POL
51.00
54 ({{getSeed('TmNUTTFFaUtXQkk9')}}) Maciej Gutkowski
Łomianki
POL
50.00
55 ({{getSeed('RDA1d3pubjc0L2c9')}}) Karol Skurzak
Warszawa
POL
49.00
56 ({{getSeed('c2RwNWEwWjNRWFk9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
48.00
57 ({{getSeed('WGFLcEhZczIyUGs9')}}) Łukasz Witkowski
Warszawa
POL
47.00
58 ({{getSeed('enZmZDJJWGtKbTQ9')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
46.00
60 ({{getSeed('bFhvLy9SZ1M0UTQ9')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
44.00
60 ({{getSeed('Rnk0VFR0S1hFa1E9')}}) Patryk Glina
Warszawa
POL
44.00
61 ({{getSeed('WlpVa2lwWGVPSU09')}}) Piotr Suchecki
Olsztyn
POL
43.00
64 ({{getSeed('a3oyN2JUblp4cDQ9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
41.00
64 ({{getSeed('c01qQ1BVaHBHTTA9')}}) Jarosław Zeisner
Warszawa
POL
41.00
64 ({{getSeed('QjY2dkp1MlBLQUU9')}}) Jan Cyronek
Warszawa
POL
41.00
65 ({{getSeed('R2R3aVVxMmthK1k9')}}) Hubert Buśko
Warszawa
POL
40.00
66 ({{getSeed('UDNSeDdLQUNEbEU9')}}) Maciej Wieczorek
Częstochowa
POL
39.00
67 ({{getSeed('VWVEcTg5dmxXeDQ9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
38.00
68 ({{getSeed('YkN3SnZWRTV5cTA9')}}) Mateusz Mazur
Warszawa
POL
38.00
69 ({{getSeed('L2dLNmkyUld3VDA9')}}) Maciej Maciejewski
Warszawa
POL
37.00
70 ({{getSeed('LzV1QnZmRE14MlE9')}}) Michał Piekarski
Białystok
POL
36.00
71 ({{getSeed('SnBTUmhjb0xaK1k9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
36.00
72 ({{getSeed('a0xSMElnNkN1dFU9')}}) Michał Sosnowski
Warszawa
POL
35.00
73 ({{getSeed('SnNXSk92S0FhK0U9')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
35.00