XTB Cup Turniej kat. A+ (podniesiona ranga turnieju) - III SINNET SQUASH CUP

Data zawodów: 2008-10-18
Ranga: A
Zawodników: 51
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('bldFeE5VYWFOUVU9')}}) Pavel Sladecek
Ostrawa
CZE
480.00
2 ({{getSeed('M05OY2VPZzk5QWs9')}}) Andrzej Wierzba
Warszawa
POL
398.00
3 ({{getSeed('TUNyeXUrRGo4Y1E9')}}) Wojciech Nowisz
Warszawa
POL
356.00
4 ({{getSeed('aEtZaE1XSU5Vcm89')}}) Maciej Maciantowicz
Kraków
POL
327.00
5 ({{getSeed('TEFTVTNkbFRabFk9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
304.00
6 ({{getSeed('TzI4SU43cTUvNnM9')}}) Paweł Szostek
Warszawa
POL
286.00
7 ({{getSeed('WDkvc0NIdzF5cHM9')}}) Kamil Dominiak
Warszawa
POL
269.00
8 ({{getSeed('cWQyYWZoTkM0MWc9')}}) Jacek Kalinowski
Warszawa
POL
255.00
9 ({{getSeed('U2JyaVNuZWE1aGs9')}}) Łukasz Nitka
Kraków
POL
242.00
10 ({{getSeed('MVpHYjUxSHJBaGM9')}}) Marcin Karwowski
Warszawa
POL
230.00
11 ({{getSeed('UGJCbVgxNWJFR0k9')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
219.00
12 ({{getSeed('TFZwYjdMWTlFZTQ9')}}) Grzegorz Leśniański
Warszawa
POL
209.00
13 ({{getSeed('TXk5TlVZOUVWWHM9')}}) Maciej Sikorski
Warszawa
POL
200.00
14 ({{getSeed('RldXa3BJcjE4TkE9')}}) Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała
POL
191.00
15 ({{getSeed('WjZTNHgzbUluSnM9')}}) Tomasz Abramowski
Poznań
POL
183.00
16 ({{getSeed('QVQ4eWV1NEdscE09')}}) Szymon Wolek
Tychy
POL
175.00
17 ({{getSeed('WkRwZk55K2pObE09')}}) Marcin Liberski
Warszawa
POL
168.00
18 ({{getSeed('UXpMeTdOYnlFdWM9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
161.00
19 ({{getSeed('dDNpdUg1YVZnWVU9')}}) Andrzej Gołębiowski
Sopot
POL
154.00
20 ({{getSeed('SFgyS2dOdVNONkU9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
148.00
21 ({{getSeed('WGdpZVB0Nm1ka0k9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
142.00
22 ({{getSeed('dFFBbDkvRmZDNHM9')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
137.00
23 ({{getSeed('RFd3YVQ5aUp1azA9')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
132.00
24 ({{getSeed('REQyN0x6cVpiRnM9')}}) Giovanni Strazzacappa
Bielsko-Biała
POL
127.00
25 ({{getSeed('aytXTEc0MkxMVGs9')}}) Bartosz Świerczyński
Warszawa
POL
122.00
26 ({{getSeed('NEdCTlFZK0xPR0E9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
117.00
27 ({{getSeed('ak1jQmhRay9XQVk9')}}) Norbert Stolicki
Bolesławiec
POL
113.00
28 ({{getSeed('Yk9xZWN5bmdVeFE9')}}) Marcin Wiśniewski
Warszawa
POL
109.00
29 ({{getSeed('UzNxSCt5eVBDOHc9')}}) Jarosław Kopyt
Warszawa
POL
105.00
30 ({{getSeed('Ymh0U1VtWisybkU9')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
102.00
31 ({{getSeed('OFQ4d0NBNGZEems9')}}) Robert Łuniewski
Warszawa
POL
98.00
32 ({{getSeed('Wkdaa05wU2d1UG89')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
95.00
33 ({{getSeed('YTcvSkJpcnl5bE09')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
92.00
34 ({{getSeed('cW01V0ZjakpHMjg9')}}) Artur Łukasiewicz
Warszawa
POL
89.00
36 ({{getSeed('TkhwS09JSGE2bFk9')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
83.00
36 ({{getSeed('cWJxL2lZdkhEOUU9')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
83.00
37 ({{getSeed('OUhvL0NkNGI0ekU9')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
80.00
38 ({{getSeed('QzlpQUdTL3o4Kzg9')}}) Daniel Jaworowicz
Poznań
POL
78.00
39 ({{getSeed('Sks3VWtISklvSmc9')}}) Maciej Gutkowski
Łomianki
POL
76.00
40 ({{getSeed('ZTJYRDIwRTQvUU09')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
73.00
41 ({{getSeed('UFA1dUNsN3V4UFE9')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
71.00
42 ({{getSeed('T05uN1F6NThlOGc9')}}) Karol Skurzak
Warszawa
POL
69.00
48 ({{getSeed('N25GZTRtSndyUUk9')}}) Tomasz Wawszczyk
Wrocław
POL
58.00
48 ({{getSeed('YUZUMVZTWDdEakU9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
58.00
48 ({{getSeed('QnhxQlgwS1dzTTQ9')}}) Dawid Sukacz
Warszawa
POL
58.00
48 ({{getSeed('ZGNlQ3J2cWVLUms9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
58.00
48 ({{getSeed('R2tkOFRoZXYzbjQ9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
58.00
48 ({{getSeed('QVN1U3NIV2VkYW89')}}) Andrzej Jabłoński
Olsztyn
POL
58.00
49 ({{getSeed('d1dyYmx5dThQVFU9')}}) Marek Jankowski
Warszawa
POL
57.00
50 ({{getSeed('eXJjZ2ZHRzA1bU09')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
55.00
51 ({{getSeed('aDZCMnVtajEyS1U9')}}) Jarosław Płonka
Warszawa
POL
54.00