Turniej kat. B+ - V MASOWY TURNIEJ SQUASHA

Data zawodów: 2009-05-30
Ranga: B
Poziom: B1
Zawodników: 36
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('UStNbFBibVRCcXc9')}}) Grzegorz Leśniański
Warszawa
POL
225.00
2 ({{getSeed('ZkFIUEx1a1FyZUE9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
186.00
3 ({{getSeed('bERUek9La1g0ODQ9')}}) Maciej Lubiak
Warszawa
POL
167.00
4 ({{getSeed('QTAwcy9mOXdzRU09')}}) Rafał Drygalski
Łódź
POL
153.00
5 ({{getSeed('UTJ4aVJNQy9pK2s9')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
142.00
6 ({{getSeed('TUQ5S0x2UTdNK2s9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
134.00
7 ({{getSeed('UkR5eDQybmRBT0U9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
126.00
8 ({{getSeed('ZnhrR0ZCNC8weWM9')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
119.00
9 ({{getSeed('Mm9YVi9uTFJvd289')}}) Marcin Ratigowski
Warszawa
POL
113.00
10 ({{getSeed('YzQ1WFVLdEtub0E9')}}) Adam Kowalik
Warszawa
POL
108.00
11 ({{getSeed('bk9OSmk1akdwY1U9')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
102.00
12 ({{getSeed('ZE5pOWpzZWR5QlE9')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
98.00
13 ({{getSeed('aDd4SElza2lIRGc9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
93.00
14 ({{getSeed('QWhOTkJTcUdwV0U9')}}) Maciej Górski
Warszawa
POL
89.00
15 ({{getSeed('RCs3dGxYZnRmVlU9')}}) Paweł Wierzbicki
Warszawa
POL
85.00
16 ({{getSeed('Z0FkaVVRTkZRYms9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
82.00
17 ({{getSeed('cUxGc0VYYTJTdlU9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
78.00
18 ({{getSeed('czJialJPMVJwR0k9')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
75.00
19 ({{getSeed('TGdZcytwYTc4MUk9')}}) Jan Gajl
Warszawa
POL
72.00
20 ({{getSeed('KzU2OHlNcFZRTzA9')}}) Sławomir Nowisz
Warszawa
POL
69.00
21 ({{getSeed('MFVySldyc2J3TXc9')}}) Piotr Bareński
Warszawa
POL
66.00
22 ({{getSeed('WXpUYUVCVWhETUU9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
64.00
23 ({{getSeed('Y29GMk1DRS9KL0k9')}}) Zbigniew Małkowski
Poznań
POL
61.00
24 ({{getSeed('QnEzRWd2d2pxRWs9')}}) Tomasz Kwiatkowski
Warszawa
POL
59.00
25 ({{getSeed('TGJzOWpiSzRnRTg9')}}) Łukasz Witkowski
Warszawa
POL
57.00
26 ({{getSeed('QWp6VjRCeUJaTWc9')}}) Tomasz Piskórz
Lublin
POL
55.00
27 ({{getSeed('MjlqV014RkFYK009')}}) Wojciech Skublewski
Warszawa
POL
53.00
28 ({{getSeed('ZHphbHVnaUt0aTg9')}}) Jacek Biernacki
Sopot
POL
51.00
29 ({{getSeed('ZnFRbFpxYWtwYU09')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
49.00
30 ({{getSeed('Y3NSRnNuTW81R009')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
47.00
31 ({{getSeed('RFFjMk53dUNhUjQ9')}}) Patryk Glina
Warszawa
POL
46.00
32 ({{getSeed('MXA0VlVmT0hDRmc9')}}) Jacek Domański
Warszawa
POL
44.00
33 ({{getSeed('bFF2eVE2WEhWN0k9')}}) Michał Skorupski
Koło
POL
43.00
34 ({{getSeed('RGlYeElqY0xUd1U9')}}) Przemysław Jakubowski
Warszawa
POL
41.00
35 ({{getSeed('RXNsQUpoTCtwaUU9')}}) Arkadiusz Podziewski
Warszawa
POL
40.00
36 ({{getSeed('SzZidnJ6Snhiam89')}}) Laurent Nairi
Francja
FRA
39.00