XTB Cup Turniej kat. B+ - TURNIEJ WYBORCZY

Data zawodów: 2009-01-31
Ranga: B
Poziom: B0
Zawodników: 67
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('alRrL2RDbUF0Mm89')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
250.00
2 ({{getSeed('d3VVaGlrRG1hSFE9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
207.00
3 ({{getSeed('dkVvNnFrSHFaZEU9')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
185.00
4 ({{getSeed('aDhrMnQ4dng0Um89')}}) Maciej Kliś
Łodygowice
POL
170.00
5 ({{getSeed('QzNLak1NMTh4OG89')}}) Paweł Przyłuski
Poznań
POL
158.00
6 ({{getSeed('NTd3WE1Fa0hpK1k9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
148.00
7 ({{getSeed('UWw3czRHL2xJcUU9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
140.00
8 ({{getSeed('a1dOblFBU2hmRVE9')}}) Tomasz Bosakowski
Gliwice
POL
133.00
9 ({{getSeed('VDBRWHp3RUJmaFk9')}}) Damian Kędziora
Poznań
POL
126.00
10 ({{getSeed('SWcwSWNRakxZZVU9')}}) Maciej Górski
Warszawa
POL
120.00
11 ({{getSeed('Q01CNlBRRXA5N289')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
114.00
12 ({{getSeed('L2tzc3RNUnFvbkU9')}}) Tomasz Bolechała
Kraków
POL
109.00
13 ({{getSeed('VkNBemdody9UZkk9')}}) Michał Grzybowski
Warszawa
POL
104.00
14 ({{getSeed('OHdlN1JoTHdyWUk9')}}) Marcin Ratigowski
Warszawa
POL
99.00
16 ({{getSeed('NldWYWtSNnRWNmM9')}}) Dominika Witkowska
Warszawa
POL
91.00
16 ({{getSeed('N3VDMExKWFRDZFE9')}}) Piotr Kramer
Poznań
POL
91.00
17 ({{getSeed('N3BRcE8wYUhIS1U9')}}) Maciej Lubiak
Warszawa
POL
87.00
18 ({{getSeed('dzBHMWluaWhBL2c9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
84.00
19 ({{getSeed('MDZKV2dlNmpnM3M9')}}) Sławomir Jurek
Warszawa
POL
80.00
20 ({{getSeed('TkJIM0hzU2xyYUU9')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
77.00
21 ({{getSeed('U2FLUnJCdFU0bDQ9')}}) Dariusz Korzeniewski
Gdynia
POL
74.00
22 ({{getSeed('U3lpTG1FbzErOFE9')}}) Robert Łuniewski
Warszawa
POL
71.00
23 ({{getSeed('WVd6RlVxckVPU1U9')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
68.00
24 ({{getSeed('cTAyVmxSM2dqREk9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
66.00
25 ({{getSeed('RWp2Z2ZvVGZuWU09')}}) Piotr Kania
Olsztyn
POL
63.00
26 ({{getSeed('SmV6OTJkUlRLVHc9')}}) Bartosz Świerczyński
Warszawa
POL
61.00
27 ({{getSeed('MXpMQU92L0wrdTQ9')}}) Witold Żaczek
Poznań
POL
59.00
28 ({{getSeed('d3hEZXorN1NJaEk9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
57.00
29 ({{getSeed('U3k5V092ZTN4cmM9')}}) Jan Gajl
Warszawa
POL
55.00
32 ({{getSeed('UGxIclVkVy94Rkk9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
49.00
32 ({{getSeed('aVVxNkVIVTRMNW89')}}) Artur Łukasiewicz
Warszawa
POL
49.00
32 ({{getSeed('L25jQnNsOHlSL3c9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
49.00
33 ({{getSeed('d1R2VmtJdHRkWjA9')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
48.00
34 ({{getSeed('Wjd5V3NzTkR4ajg9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
46.00
35 ({{getSeed('ekNGY1JGTXB1Vmc9')}}) Wojciech Kaliski
Warszawa
POL
44.00
36 ({{getSeed('S3NuTDJmMnZqeWs9')}}) Krzysztof Stalewski
Olsztyn
POL
43.00
37 ({{getSeed('SUFTckV3UmRYZGc9')}}) Tomasz Zielazek
Gdynia
POL
42.00
38 ({{getSeed('ZWE2RDhzeGlmWjA9')}}) Jakub Raniszewski
Warszawa
POL
40.00
39 ({{getSeed('ZURoaEVQOWozbmM9')}}) Jacek Jurski
Warszawa
POL
39.00
40 ({{getSeed('djdmcVlldENyUDQ9')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
38.00
41 ({{getSeed('Q0lYZFNQUjNGOEU9')}}) Paweł Wierzbicki
Warszawa
POL
37.00
42 ({{getSeed('VkVrb2FGemoyMFU9')}}) Grzegorz Gigoń
Gliwice
POL
36.00
43 ({{getSeed('eVQxUzNOaXpvZHc9')}}) Tomasz Krzyżaniak
Łódź
POL
35.00
44 ({{getSeed('SjNGdXhKQlNmTDA9')}}) Tomasz Kwiatkowski
Warszawa
POL
34.00
45 ({{getSeed('TzBnaHdZbzlHTnc9')}}) Marcin Czajkowski
Białystok
POL
33.00
46 ({{getSeed('Q2JpNEFqU1grU1k9')}}) Rafał Klimczewski
Warszawa
POL
32.00
48 ({{getSeed('bW1sNTRiYTFoUlk9')}}) Michał Wróbel
Warszawa
POL
30.00
48 ({{getSeed('OVFSNUZlK0c1UjA9')}}) Karol Maciejewski
Poznań
POL
30.00
49 ({{getSeed('dS9uenN5Q2M3ZXc9')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
29.00
50 ({{getSeed('THVhSnZ2d1M0bFU9')}}) Piotr Suchecki
Olsztyn
POL
29.00
51 ({{getSeed('NCthWVRxR2hwc2c9')}}) Tomasz Piskórz
Lublin
POL
28.00
52 ({{getSeed('OXBsdnJBakpGUUk9')}}) Artur Jaksik
Tarnowskie Góry
POL
27.00
53 ({{getSeed('czJzck9QaVdFNVE9')}}) Michał Piekarski
Białystok
POL
27.00
54 ({{getSeed('d3lFTVY3WXN6anc9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
26.00
55 ({{getSeed('L1VTNGlnSjU5L2M9')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
25.00
56 ({{getSeed('a0JLRHIzS3dON009')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
25.00
57 ({{getSeed('bFdGVHMyTzRNejg9')}}) Maciej Wieczorek
Częstochowa
POL
24.00
58 ({{getSeed('c3JHUWpBdm9JQkk9')}}) Łukasz Babulewicz
Białystok
POL
24.00
59 ({{getSeed('bVl6cXRXR2Y5d1E9')}}) Marcin Mastykarz
Kraków
POL
23.00
60 ({{getSeed('N0RIcHZXbm56LzQ9')}}) Maciej Maciejewski
Warszawa
POL
23.00
61 ({{getSeed('NHBWSFF6dm56dU09')}}) Łukasz Witkowski
Warszawa
POL
22.00
62 ({{getSeed('MkhBa1h6S0hFYWs9')}}) Przemysław Jakubowski
Warszawa
POL
22.00
64 ({{getSeed('aE5uS0Y3eDd5WFE9')}}) Artur Kita
Warszawa
POL
21.00
64 ({{getSeed('YUR5ZVZsSGhMTVU9')}}) Grzegorz Gajdek
Rzeszów
POL
21.00
65 ({{getSeed('TTRUZVordEpWZlk9')}}) Michał Borowski
Hajnówka
POL
21.00
66 ({{getSeed('OTEvbUdQaG5tR289')}}) Krzysztof Olędzki
Nowy Sącz
POL
20.00
67 ({{getSeed('cFVWU2UzYW5TWUU9')}}) Marcin Brzeziński
Warszawa
POL
20.00