VW Porsche Sosnowiec Squash Cup vol. 2

Data zawodów: 2015-04-17
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 31
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('eEl4ZTZuT291T0k9')}}) Łukasz Rózicki
Chorzów
POL
100.00
2 ({{getSeed('ME0zK0NWS0REUk09')}}) Tomasz Malmiga
Dąbrowa Górnicza
POL
82.97
3 ({{getSeed('RkpRNElRaDZqU3M9')}}) Krystian Miliński
Sosnowiec
POL
74.22
4 ({{getSeed('alJac0w1aTRRWXM9')}}) Tomasz Brzozowski
Katowice
POL
68.19
5 ({{getSeed('eEZ6dUNRejFrNFk9')}}) Krzysztof Dawid
Sosnowiec
POL
63.50
6 ({{getSeed('a2NIdTdhMTVWbk09')}}) Kamil Konieczny
Czeladź
POL
59.59
7 ({{getSeed('TW8yS24ySUpPTlE9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
56.21
8 ({{getSeed('SXhvQjA3am1DdFU9')}}) Wojciech Prokop
Katowice
POL
53.21
9 ({{getSeed('NUl0YjNsVTNQZWc9')}}) Tomasz Wydmański
Katowice
POL
50.51
10 ({{getSeed('SHlLZVdkNFducmc9')}}) Bartłomiej Grzesikowski
Dąbrowa Górnicza
POL
48.04
11 ({{getSeed('cEVSQ2ZjTWlEcnM9')}}) Marcin Ormianin
Dąbrowa Górnicza
POL
45.77
12 ({{getSeed('QitIYlVDSXZibzA9')}}) Rafał Adamiec
Jaworzno
POL
43.67
13 ({{getSeed('eEFnN1dNTld4bE09')}}) Michał Borg
Tychy
POL
41.71
14 ({{getSeed('emlUUWN3NFAwRVk9')}}) Adam Pajestka
Katowice
POL
39.88
15 ({{getSeed('WlBOYXFraUxBckE9')}}) Mateusz Kordzikowski
Katowice
POL
38.16
16 ({{getSeed('QTZMWVhJNUNZWUU9')}}) Jolanta Szlesinger
Siemianowice Śląskie
POL
36.55
17 ({{getSeed('RGNJeEFuek9VZG89')}}) Bartosz Świeca
Gliwice
POL
35.03
18 ({{getSeed('WENrT3c5NmJsVlE9')}}) Paweł Białas
Jaworzno
POL
33.60
19 ({{getSeed('bFdyZHBEakJ0bHc9')}}) Jakub Dwornicki
Jaworzno
POL
32.25
20 ({{getSeed('Q3IrV05DWXUvakU9')}}) Kostiantyn Nazarov
Katowice
POL
30.97
21 ({{getSeed('ejJnRU5xdDlYNFE9')}}) Anton Prokhoda
Katowice
POL
29.76
22 ({{getSeed('TktNM3NtbmFFeU09')}}) Michał Grzędziński
Będzin
POL
28.61
23 ({{getSeed('K2dEUkZ0c3JhaWc9')}}) Andrzej Waliszczak
Sosnowiec
POL
27.52
24 ({{getSeed('QWZSWkxDWkRmdUk9')}}) Roman Drewniaczyk
Dąbrowa Górnicza
POL
26.48
25 ({{getSeed('ZDU2Si8zeFlYbEU9')}}) Damian Kuliński
Sosnowiec
POL
25.50
26 ({{getSeed('ZUdwNFdZTjF2V2c9')}}) Mariusz Wilczyński
Dąbrowa Górnicza
POL
24.57
27 ({{getSeed('ejlzNFc3eGR3SGc9')}}) Paweł Krupski
Dąbrowa Górnicza
POL
23.68
28 ({{getSeed('UUgvNHB0b1MveGs9')}}) Mariusz Kaszany
Jaworzno
POL
22.84
29 ({{getSeed('WVJ1UGNhdzBpVW89')}}) Marcin Irach
Chorzów
POL
22.04
30 ({{getSeed('V2NpT0syQW1MTDQ9')}}) Wojciech Ślusarczyk
Dąbrowa Górnicza
POL
21.28
31 ({{getSeed('Z2tKZFJvTVZVVG89')}}) Beata Kamińska
Jaworzno
POL
20.55