Serwis Haller & Dm Invest Open

Data zawodów: 2015-03-21
Ranga: C
Poziom: C
Zawodników: 40
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('SXQyWWorYTRVdE09')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
100.00
2 ({{getSeed('aWZ1NlRZYnI0TFk9')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
82.97
3 ({{getSeed('NUs3eEk2azRONEE9')}}) Dominik Kowalski
Trójmiasto
POL
74.22
4 ({{getSeed('Q3kxQ0RUaVl6aXM9')}}) Sławomir Julke
Sopot
POL
68.19
5 ({{getSeed('aDlmQ3d4RVhnZGs9')}}) Łukasz Klebba
Rumia
POL
63.50
6 ({{getSeed('QmVqbnQyN0YwL2M9')}}) Mateusz Sobiecki
Gdańsk
POL
59.59
7 ({{getSeed('OERVK0V2VGRWaHM9')}}) Nikodem Wawrzonkowski
Trójmiasto
POL
56.21
8 ({{getSeed('ejQ0dFZTeDQxRFk9')}}) Kamil Wietecha
Gdańsk
POL
53.21
9 ({{getSeed('bG1rQXJPRlZnMGc9')}}) Mirosław Orzoł
Gdynia
POL
50.51
10 ({{getSeed('QmJ3NUd5alV5MFk9')}}) Andrzej Lasota
Gdańsk
POL
48.04
11 ({{getSeed('NDB1SHdONHNYWnM9')}}) Dariusz Stanisławczyk
Gdynia
POL
45.77
12 ({{getSeed('NmR0RXR6N3Q4UHM9')}}) Kamil Kuźmiński
Sopot
POL
43.67
13 ({{getSeed('eG42ZDNqd0hHM2s9')}}) Dawid Mysior
Sopot
POL
41.71
14 ({{getSeed('ZXh3RDRoUGpYOXM9')}}) Marcin Wysocki
Gdańsk
POL
39.88
15 ({{getSeed('UXBGRW9sUU5Odmc9')}}) Jakub Owczarz
Gdańsk
POL
38.16
16 ({{getSeed('eWsxTUcrMHpUSTg9')}}) Piotr Szumilewicz
Gdańsk
POL
36.55
17 ({{getSeed('eWxRTUt0TWl6RGM9')}}) Wojciech Stasiak
Gdynia
POL
35.03
18 ({{getSeed('aTNHZFluclRrUEU9')}}) Hubert Kowalski
Gdańsk
POL
33.60
19 ({{getSeed('cWRQOVhubE1NL1E9')}}) Agata Doroszkiewicz
Olsztyn
POL
32.25
20 ({{getSeed('aEw0SFdsU2liWHc9')}}) Marcin Stanglewicz
Starogard Gdański
POL
30.97
21 ({{getSeed('b25qNG1kZEl1cGM9')}}) Filip Rogaczewski
Gdańsk
POL
29.76
22 ({{getSeed('VHZDUUdKOWt6YWs9')}}) Józef Haller
Gdańsk
POL
28.61
23 ({{getSeed('Y2wwR3NGWnN5WVE9')}}) Bartosz Mateusiak
Elbląg
POL
27.52
24 ({{getSeed('elZNdEFmd2M1UDQ9')}}) Dariusz Greczka
Trójmiasto
POL
26.48
25 ({{getSeed('S2E1di9CYUl2Vm89')}}) Marcin Borkowski
Gdynia
POL
25.50
26 ({{getSeed('MnBiTlg2TEJHVEk9')}}) Dawid Deja
Gdańsk
POL
24.57
27 ({{getSeed('RWJ5cTZkQXpDck09')}}) Tomasz Wojtowicz
Gdańsk
POL
23.68
28 ({{getSeed('dWl5R21MWVlJdk09')}}) Michał Kaszyński
Sopot
POL
22.84
29 ({{getSeed('VVJ1N2ZKNDc5THM9')}}) Michał Kraskowski
Gdynia
POL
22.04
30 ({{getSeed('WnduZHh0djZGd1E9')}}) Michał Kapitański
Gdańsk
POL
21.28
31 ({{getSeed('ai9ydUhyaTBwT3c9')}}) Tomasz Gołuchowski
Gdańsk
POL
20.55
32 ({{getSeed('MXQ5aE9EVjBreTg9')}}) Olga Kralewska
Gdynia
POL
19.86
33 ({{getSeed('dWpjV2dEYzBRUE09')}}) Adam Kaminiecki
Gdańsk
POL
19.20
34 ({{getSeed('WmNnSGhZYWdZQkU9')}}) Tomasz Czajkowski
Gdańsk
POL
18.57
35 ({{getSeed('NFNhSFJOOFJ6OTQ9')}}) Krzysztof Blomberg
Gdańsk
POL
17.97
36 ({{getSeed('Mi8yOWwxTnFQbkE9')}}) Andrzej Gidziński
Gdańsk
POL
17.40
37 ({{getSeed('ckttcGVqQWdnZnM9')}}) Krzysztof Król
Gdynia
POL
16.85
38 ({{getSeed('VHpsM0NVODlBQUk9')}}) Agnieszka Kosińska
Gdynia
POL
16.33
39 ({{getSeed('VXhGNU9FUEZMd009')}}) Łukasz Kalita
Gdańsk
POL
15.84
40 ({{getSeed('SkZBVFlRN3VlTnM9')}}) Robert Jagiełka
Gdańsk
POL
15.36