OPEN SQUASH CITY (XI OWTS)

Data zawodów: 2008-03-29
Ranga: B
Poziom: B
Zawodników: 62
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('NVhOVU1peEViUmM9')}}) Pavel Sladecek
Ostrawa
CZE
292.00
2 ({{getSeed('cExSRnorNG1OUjQ9')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
206.00
3 ({{getSeed('MHRPbldHZTVOdzg9')}}) Wojciech Nowisz
Warszawa
POL
168.00
4 ({{getSeed('aU5TR2NLa3hiRVk9')}}) Łukasz Nitka
Kraków
POL
146.00
5 ({{getSeed('dUNaME1sVTk0NkU9')}}) Andrzej Wierzba
Warszawa
POL
130.00
6 ({{getSeed('Y2srWWVrNzFaa2M9')}}) Marcin Karwowski
Warszawa
POL
119.00
7 ({{getSeed('VGhBUDRheEljR1k9')}}) Jacek Kalinowski
Warszawa
POL
110.00
8 ({{getSeed('WDZKbFdjdGNWcE09')}}) Tomasz Abramowski
Poznań
POL
103.00
9 ({{getSeed('aHRFS2Z2Ry9NM289')}}) Maciej Chądzyński
Warszawa
POL
97.00
10 ({{getSeed('MFN5UEtNY3I0dXM9')}}) Marcin Liberski
Warszawa
POL
92.00
11 ({{getSeed('UGdXUGxCVGIvMzQ9')}}) Paweł Przyłuski
Poznań
POL
88.00
12 ({{getSeed('SHNRbGJoaXV6b3c9')}}) Piotr Dziewięcki
Warszawa
POL
84.00
13 ({{getSeed('MFZjT2IzYWtVREU9')}}) Wojciech Kaźmierowski
Warszawa
POL
81.00
14 ({{getSeed('UXhCcklyRUo2WW89')}}) Artur Gałka
Sopot
POL
78.00
15 ({{getSeed('amIxK1pXellFRUU9')}}) Adam Kowalik
Warszawa
POL
75.00
16 ({{getSeed('Q29LaU1pd2NlaGs9')}}) Paweł Szostek
Warszawa
POL
73.00
17 ({{getSeed('bEZwYzVkUnBZWnM9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
70.00
18 ({{getSeed('WnZSdnhYQWlORUk9')}}) Waldek Kobus
Czarna Królewska
POL
68.00
19 ({{getSeed('c1hnSUhlbWI4OEk9')}}) Robert Łuniewski
Warszawa
POL
67.00
20 ({{getSeed('MWptK2JlcFFuZXM9')}}) Grzegorz Multan
Warszawa
POL
65.00
21 ({{getSeed('KytCc3ZrK0ttaFU9')}}) Piotr Samborski
Poznań
POL
63.00
21 ({{getSeed('NFB1RW4vdFVoOHc9')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
63.00
21 ({{getSeed('WnJhelE2UDJFTkk9')}}) Jarosław Glina
Warszawa
POL
63.00
21 ({{getSeed('Q3BFYnZzaExsb0U9')}}) Maciej Jagielski
Poznań
POL
63.00
25 ({{getSeed('R3diZDllQmNSbWs9')}}) Sławomir Połeć
Kraków
POL
58.00
26 ({{getSeed('V1Z4OEFJYysrdE09')}}) Grzegorz Kwiatkowski
Poznań
POL
57.00
27 ({{getSeed('UGRlN2EzNXlJaWc9')}}) Marek Szymanowski
Poznań
POL
56.00
27 ({{getSeed('QUpNNGU2b0pOZms9')}}) Zbigniew Karpiński
Warszawa
POL
56.00
29 ({{getSeed('MTFvbUV3N0xxbFU9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
54.00
29 ({{getSeed('bU94cGlRNXFsNFU9')}}) Adam Michańków
Poznań
POL
54.00
29 ({{getSeed('Mk0vb1pJSDc5bGs9')}}) Mariusz Szymkowiak
Poznań
POL
54.00
29 ({{getSeed('RUdOZDBqQTU1Yms9')}}) Jacek Grochowina
Warszawa
POL
54.00
33 ({{getSeed('bDBmLzZpamRtQWM9')}}) Piotr Bareński
Warszawa
POL
50.00
33 ({{getSeed('SitEbURRT0xKYTA9')}}) Damian Kędziora
Poznań
POL
50.00
33 ({{getSeed('Rkx6TXBBNHpmT009')}}) Przemysław Gnitecki
Warszawa
POL
50.00
33 ({{getSeed('cU1CYy9rRDBZdDQ9')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
50.00
33 ({{getSeed('bTl5QVhLcXpCNHM9')}}) Jakub Zjawin
Zielona Góra
POL
50.00
33 ({{getSeed('cnZxcXRxaUlkTzg9')}}) Piotr Szwarc
Warszawa
POL
50.00
33 ({{getSeed('M3h2a2doVVl6WjA9')}}) Piotr Dzierżewicz
Warszawa
POL
50.00
33 ({{getSeed('dVY2R29KWWtGNlk9')}}) Marcin Wiśniewski
Warszawa
POL
50.00
41 ({{getSeed('TkkyOHQ1eExKQzg9')}}) Tomasz Banasiak
Warszawa
POL
45.00
42 ({{getSeed('bno3Mm1vTlhmWVU9')}}) Jean-Baptiste Mouton
Warszawa
POL
45.00
43 ({{getSeed('emlNQVZDR1ZkZ0E9')}}) Jerzy Szyszak
Warszawa
POL
44.00
43 ({{getSeed('WXVkYXM4aDBpNzg9')}}) Piotr Stachura
Sopot
POL
44.00
45 ({{getSeed('bEpVMk0zTHlNMFk9')}}) Piotr Makowski
Warszawa
POL
43.00
45 ({{getSeed('OG9uOUtxc09KYlU9')}}) Kacper Wiśniewski
Warszawa
POL
43.00
45 ({{getSeed('MmlCWmZVT21KL009')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
43.00
45 ({{getSeed('VEhKR2pCUUNGL0E9')}}) Andrzej Jabłoński
Olsztyn
POL
43.00
49 ({{getSeed('emduYlNLNVIvNGM9')}}) Barnaba Perek
Poznań
POL
41.00
49 ({{getSeed('TlVoaXJIam5lOWc9')}}) Michał Kołtun
Warszawa
POL
41.00
49 ({{getSeed('cExvSnpwc1owMlE9')}}) Jakub Jaworski
Zakroczym
POL
41.00
49 ({{getSeed('WDUyR3V3amVCZ2M9')}}) Krystian Robak
Gdynia
POL
41.00
49 ({{getSeed('d1hpVjdKTU5LbXM9')}}) Michał Stanosz
Warszawa
POL
41.00
49 ({{getSeed('MXowMHhsc2xiUGM9')}}) Paweł Wierzbicki
Warszawa
POL
41.00
49 ({{getSeed('SURTVVluM1hWZlU9')}}) Jarosław Płonka
Warszawa
POL
41.00
49 ({{getSeed('MTRqTFRUcGhWeG89')}}) Marek Kozłowski
Warszawa
POL
41.00
57 ({{getSeed('U0N0U3VIMnM4Nms9')}}) Maciej Biegański
Poznań
POL
38.00
57 ({{getSeed('MFo1MU5xVUgxOTQ9')}}) Piotr Suchecki
Olsztyn
POL
38.00
57 ({{getSeed('SWxQVk42OStoSFE9')}}) Dawid Sukacz
Warszawa
POL
38.00
57 ({{getSeed('Q2Q1dXBsZ05rOWM9')}}) Zbigniew Glazer
Warszawa
POL
38.00
57 ({{getSeed('Y3ZaV1pSbG95NGc9')}}) Maciej Maciejewski
Warszawa
POL
38.00
57 ({{getSeed('TzVLekNDdkFaZzQ9')}}) Tomasz Kawecki
Warszawa
POL
38.00