DUNLOP SQUASH4YOU OPEN

Data zawodów: 2010-09-18
Ranga: B
Poziom: B2
Zawodników: 37
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('ZzlzWDVLY0M3K1U9')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
200.00
2 ({{getSeed('OVErT0RMVEVWbk09')}}) Sławomir Połeć
Kraków
POL
165.00
3 ({{getSeed('NFd1NnBjM2hJL2s9')}}) Franciszek Pepliński
Kraków
POL
148.00
4 ({{getSeed('QmdwY2ZJNDlLZmc9')}}) Artur Smoleń
Gliwice
POL
136.00
5 ({{getSeed('WVJpWE1zczVLOHc9')}}) Piotr Pach
Tarnowskie Góry
POL
127.00
6 ({{getSeed('TlF2MFhZNGFCT2c9')}}) Grzegorz Gigoń
Gliwice
POL
119.00
7 ({{getSeed('MUdUellYT2JwWUU9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
112.00
8 ({{getSeed('N0loak02cWhpYmc9')}}) Krzysztof Pietras
Kraków
POL
106.00
9 ({{getSeed('S09HbWNQdVhncEk9')}}) Giovanni Strazzacappa
Bielsko-Biała
POL
101.00
10 ({{getSeed('ZEo0THNCV3dLcDg9')}}) Szymon Wolek
Tychy
POL
96.00
11 ({{getSeed('cG4zUE1VUUhXZUk9')}}) Maciej Wieczorek
Częstochowa
POL
91.00
12 ({{getSeed('UkhpT1BHaGhYWkU9')}}) Mirosław Łobos
Gliwice
POL
87.00
13 ({{getSeed('ZmR6bmxUa0lWOGc9')}}) Michał Świąder
Wrocław
POL
83.00
14 ({{getSeed('Zno4TmllWUZkaWM9')}}) Maciej Kondziołka
Bielsko-Biała
POL
79.00
15 ({{getSeed('cTFjby8xcFpkYjA9')}}) Dominik Suchocki
Kraków
POL
76.00
16 ({{getSeed('dU16ZEZIMExLNEU9')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
73.00
17 ({{getSeed('ZlRKem9tZjBUMEE9')}}) Tomasz Rusinowski
Gliwice
POL
70.00
18 ({{getSeed('eHBkRVEyeG1IWVE9')}}) Bartosz Gil
Bielsko-Biała
POL
67.00
19 ({{getSeed('MlQwU3lpNC9iZlk9')}}) Krzysztof Miller
Chorzów
POL
64.00
20 ({{getSeed('ajJ3WFBvOFkvM1E9')}}) Michał Klecha
Kłobuck
POL
61.00
21 ({{getSeed('RzJMOWdKRzdVOEk9')}}) Grzegorz Kaleta
Pińczów
POL
59.00
22 ({{getSeed('ZUx3ZmxkbW9yWHM9')}}) Jacek Tumiński
Olsztyn
POL
57.00
23 ({{getSeed('U056ZzFWRzJzekE9')}}) Stefan Brzeziński
Monachium
POL
55.00
24 ({{getSeed('enlYMnphbU96am89')}}) Tomasz Wójcik
Kraków
POL
52.00
25 ({{getSeed('TmFwTFkxRFlvelU9')}}) Przemysław Pastuszka
Pszczyna - Łąka
POL
51.00
26 ({{getSeed('NjBQT3JvUndyb0E9')}}) Jakub Żukrowski
Kraków
POL
49.00
27 ({{getSeed('TzBvTU9uN2ZIcVE9')}}) Marek Sroka
Gliwice
POL
47.00
28 ({{getSeed('dXJrS3M3ZUExWDA9')}}) Aleksandra Wajman
Kraków
POL
45.00
29 ({{getSeed('cEc3ZWRWekpoZ1k9')}}) Mateusz Miśkowiec
Maków Podhalański
POL
44.00
30 ({{getSeed('M1hkdVI2L1A5YlU9')}}) Dawid Tomporowski
Katowice
POL
42.00
31 ({{getSeed('Nms0UEhwbUNkYVE9')}}) Robert Widera
Zabrze
POL
41.00
32 ({{getSeed('VVN4bkx6SDRkZ3M9')}}) Krzysztof Rysz
Kraków
POL
39.00
33 ({{getSeed('UHBoOXhyYU1nWjg9')}}) Małgorzata Buksa
Tychy
POL
38.00
34 ({{getSeed('NnZtVWZrVEY1aVE9')}}) Łukasz Bytnar
Książnice
POL
37.00
35 ({{getSeed('aEhuOXAwOXNTZWM9')}}) Andrzej Nuckowski
Kraków
POL
35.00
36 ({{getSeed('N1loSktONTR1dnM9')}}) Michał Gugała
Kraków
POL
34.00
37 ({{getSeed('Ky9WT2dxdEJvdk09')}}) Michał Zasowski
Kraków
POL
33.00