123SQUASH.PL & SQUASHMANIA CUP

Data zawodów: 2010-10-02
Ranga: B
Poziom: B2
Zawodników: 37
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('Vmh5OXIwWW5pMUk9')}}) Szymon Wolek
Tychy
POL
200.00
2 ({{getSeed('ZFFsYloyOC9CSW89')}}) Sławomir Połeć
Kraków
POL
165.00
3 ({{getSeed('QUdWTFlPa3g4RlU9')}}) Marek Cervek
Ostrava
POL
148.00
4 ({{getSeed('VmJVa3huVzJONXc9')}}) Piotr Pach
Tarnowskie Góry
POL
136.00
5 ({{getSeed('U1ovaFlQRXo1QjA9')}}) Artur Smoleń
Gliwice
POL
127.00
6 ({{getSeed('Q0x5TEZrbHcxVTA9')}}) Jakub Wasilewski
Zabrze
POL
119.00
7 ({{getSeed('clhUQmV2aUxZV1E9')}}) Tomasz Rusinowski
Gliwice
POL
112.00
8 ({{getSeed('MlQzWUhjZ3JSejg9')}}) Jarosław Terlecki
Wrocław
POL
106.00
9 ({{getSeed('OTd4ZG1pRVk4Q1U9')}}) Mirosław Łobos
Gliwice
POL
101.00
10 ({{getSeed('aWVXSDZ5MEFsQUU9')}}) Michał Świąder
Wrocław
POL
96.00
11 ({{getSeed('WmhVZTcvK1l4bk09')}}) Giovanni Strazzacappa
Bielsko-Biała
POL
91.00
12 ({{getSeed('Y255N3dZMnk4dGM9')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
87.00
13 ({{getSeed('Q2hYNGZQOFF1N0U9')}}) Maciej Kondziołka
Bielsko-Biała
POL
83.00
14 ({{getSeed('M3FoeUFNY3A1ZTQ9')}}) Krzysztof Miller
Chorzów
POL
79.00
15 ({{getSeed('dHVSZWUzSmxjMVE9')}}) Artur Jaksik
Tarnowskie Góry
POL
76.00
16 ({{getSeed('RWw3TXhXSlAzSjQ9')}}) Jakub Żukrowski
Kraków
POL
73.00
17 ({{getSeed('dkxHYlJ0UFJIbnc9')}}) Tomasz Mikielewicz
Gliwice
POL
70.00
18 ({{getSeed('T1VQRXVEdTM2alE9')}}) Sebastian Śmietański
Kraków
POL
67.00
19 ({{getSeed('cmt1VnVNMW1MWXM9')}}) Grzegorz Gigoń
Gliwice
POL
64.00
20 ({{getSeed('Qk83ZUhHa3Q4OFk9')}}) Ryszard Merta
Dąbrowa Górnicza
POL
61.00
21 ({{getSeed('N3pwZGlSVERPSTg9')}}) Przemysław Atras
Kraków/Krasnystaw
POL
59.00
22 ({{getSeed('Y1FzODR1OXhYamM9')}}) Grzegorz Burzyński
Gliwice
POL
57.00
23 ({{getSeed('VHdrVm1MeFdUVjg9')}}) Zenon Waniak
Zakrzyce
POL
55.00
24 ({{getSeed('Z0laOVJ4ZVBOOUE9')}}) Marcin Stępnik
Łódź/Zabrze
POL
52.00
25 ({{getSeed('d2UyZTNsZ210N009')}}) Robert Grochowski
Kraków
POL
51.00
26 ({{getSeed('T2l0MXZPMFZMMVU9')}}) Nikos Karampotis
Bielsko-Biała
POL
49.00
27 ({{getSeed('OFNLS2hvcHh5cEU9')}}) Robert Widera
Zabrze
POL
47.00
28 ({{getSeed('VlBMM09ZZlp0aFU9')}}) Marcin Łukawski
Jawiszowice
POL
45.00
29 ({{getSeed('MHJDcmpuN2k2Skk9')}}) Grzegorz Sławiński
Kraków
POL
44.00
30 ({{getSeed('clYrRmZXRGV5VGc9')}}) Bartłomiej Tytko
Tychy
POL
42.00
31 ({{getSeed('VDdIQ3prRnBaams9')}}) Sebastian Polis
Gliwice
POL
41.00
32 ({{getSeed('L09KK1ZYSG1zTlE9')}}) Maciej Wasylko
Gorzów Wlkp.
POL
39.00
33 ({{getSeed('VDJabENzZVlkazQ9')}}) Aleksandra Wajman
Kraków
POL
38.00
33 ({{getSeed('dVpHUGoyZ1k2V0k9')}}) Maciej Chrzanowski
Bytom
POL
38.00
33 ({{getSeed('K2Q0V0JVSUx4cVk9')}}) Jakub Krzanik
Kraków
POL
38.00
33 ({{getSeed('NXZQM256QzJ1SkE9')}}) Witold Gryz
Katowice
POL
38.00
33 ({{getSeed('UWVVRlJXcEtIdU09')}}) Sebastian Przybylski
Katowice
POL
38.00