II Urodziny Squash Point Bydgoszcz

Data zawodów: 2014-11-15
Ranga: B+
Poziom: B1
Zawodników: 53
Typ zawodów: TURNIEJ
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('anJPaXpPak45UUU9')}}) Domagoj Spoljar
Chorwacja
CRO
320.00
2 ({{getSeed('ZFgzMzZSZCtscjg9')}}) Dariusz Filipowski
Śrem
POL
265.52
3 ({{getSeed('cUhYTGVPNHBIY3M9')}}) Grzegorz Sikora
Żory
POL
237.50
4 ({{getSeed('S1Z6Q1pTcjRCeDQ9')}}) Adam Wasik
Gorzów Wlkp.
POL
218.21
5 ({{getSeed('M1lWZTNRL3FHZmM9')}}) Rafał Kaźmierczak
Trzcianka
POL
203.19
6 ({{getSeed('dFFoQjJYbkRQQUE9')}}) Kamil Kalinowski
Katowice
POL
190.68
7 ({{getSeed('QlZLN0k5Ti9RMmc9')}}) Jarosław Grzechowiak
Poznań
POL
179.87
8 ({{getSeed('Sm91UWJoamdna0E9')}}) Michał Kasperek
Gliwice
POL
170.28
9 ({{getSeed('WlBoeXlFRzNjK0k9')}}) Szymon Kurdynowski
Bydgoszcz
POL
161.63
10 ({{getSeed('dzlkYzlWT2ovcE09')}}) Piotr Wojciechowski
Konin
POL
153.73
11 ({{getSeed('RG81MTZxUXp1elU9')}}) Bartosz Kapuściński
Bydgoszcz
POL
146.47
12 ({{getSeed('VTR3K1EvOEVGeEE9')}}) Jarosław Stachowiak
Sosnowiec
POL
139.74
13 ({{getSeed('enZVU2d0QjdlK1U9')}}) Tomasz Glaza
Konin
POL
133.47
14 ({{getSeed('aU1JRGJ1emRKNmc9')}}) Rafał Rygielski
Sosnowiec
POL
127.61
15 ({{getSeed('aldmTG42QmpFdlk9')}}) Marek Albigowski
Bydgoszcz
POL
122.12
16 ({{getSeed('VDFyKzV5aU5GQnM9')}}) Witold Gryz
Katowice
POL
116.96
17 ({{getSeed('K1lkVzNqcnhlTUk9')}}) Kamil Przybitkowski
Bydgoszcz
POL
112.10
18 ({{getSeed('SUpWMGtPSE93ZzQ9')}}) Michał Lach
Piła
POL
107.52
19 ({{getSeed('blU0WnJWL3RMVk09')}}) Przemysław Skarbiński
Niemcz
POL
103.19
20 ({{getSeed('Nzl2OEo1RmgrQ0k9')}}) Marek Jóźwiak
Bydgoszcz
POL
99.09
21 ({{getSeed('WG5acHArS3EySVk9')}}) Adrian Janik
Katowice
POL
95.22
22 ({{getSeed('VDgwZnl0Qmh0VzA9')}}) Paweł Gudaczewski
Bydgoszcz
POL
91.54
23 ({{getSeed('bUsySS9PRk16OWc9')}}) Hubert Rybarczyk
Toruń
POL
88.06
24 ({{getSeed('UHlSa1QvaFpMZHM9')}}) Wojciech Grupa
Bydgoszcz
POL
84.75
25 ({{getSeed('VSsxNlEzbDNtOTQ9')}}) Piotr Hełminiak
Bydgoszcz
POL
81.61
26 ({{getSeed('TDlDTzVnTHFDaUU9')}}) Zbigniew Karaś
Borówno
POL
78.63
27 ({{getSeed('Mi9xbEhPb2x0VW89')}}) Michał Rudnicki
Nowa Wieś Wielka
POL
75.79
28 ({{getSeed('UnBBelBsK0xidGs9')}}) Rafał Kapuściński
Bydgoszcz
POL
73.09
29 ({{getSeed('YWZIUmF0VXBiczQ9')}}) Przemysław Bobkowski
Bydgoszcz
POL
70.53
30 ({{getSeed('ZDZOQ3dCOE5hMjQ9')}}) Nazia Mohamed
Toruń
POL
68.08
31 ({{getSeed('eVdaSkZWaHNBUzg9')}}) Marcin Ornowski
Bydgoszcz
POL
65.76
32 ({{getSeed('QWprSXZpUHFKaW89')}}) Małgorzata Kornowska
Iława
POL
63.54
33 ({{getSeed('M2c1OUxFOHlyMDQ9')}}) Paweł Michalak
Bydgoszcz
POL
61.43
34 ({{getSeed('TWhoWVZxdXh6R1k9')}}) Piotr Patałąg
Mysłowice
POL
59.42
35 ({{getSeed('Q0NXMytlWDVMYTQ9')}}) Jacek Lipiński
Solec Kujawski
POL
57.50
36 ({{getSeed('RWc0eGJFblJOWHM9')}}) Mateusz Mentlewicz
Trójmiasto
POL
55.67
37 ({{getSeed('S0gveSs5SXZGWEU9')}}) Dariusz Kamiński
Toruń
POL
53.93
38 ({{getSeed('Rk52aTV6QURId009')}}) Bartosz Bielicki
Bydgoszcz
POL
52.27
39 ({{getSeed('ZGJ2TG1aUW1uaDg9')}}) Bartosz Konopa
Solec Kujawski
POL
50.68
40 ({{getSeed('NmpKMzV6ZHhUY1U9')}}) Kinga Szymaniak
Poznań
POL
49.16
41 ({{getSeed('K2svZzJrRm1EaG89')}}) Szymon Krysiak
Katowice
POL
47.72
42 ({{getSeed('VWp5QzFVcEEzeTQ9')}}) Robert Urbański
Toruń
POL
46.33
43 ({{getSeed('bjNRUXBpV0ZUeDg9')}}) Michał Ladziński
Bydgoszcz
POL
45.01
44 ({{getSeed('OWppV3pEZlJGZFk9')}}) Agnieszka Skarbińska
Bydgoszcz
POL
43.75
45 ({{getSeed('Yng5L05sSVBRQTQ9')}}) Michał Trydeński
Bydgoszcz
POL
42.55
46 ({{getSeed('bWJZQzQvcVI5elk9')}}) Michał Skrzypczak
Pobórka Wielka
POL
41.40
47 ({{getSeed('bHYxUU5WR01CVWc9')}}) Łukasz Błaszkowski
Bydgoszcz
POL
40.30
48 ({{getSeed('djJnT0FZa0lmcFU9')}}) Paweł Steinhagen
Bydgoszcz
POL
39.25
49 ({{getSeed('KzRtQ1F4MjhIclE9')}}) Rafał Rogalewicz
Warszawa
POL
38.24
50 ({{getSeed('Z2ZKUy96WkViVWc9')}}) Patryk Grochowski
Bydgoszcz
POL
37.28
51 ({{getSeed('MTRJM0k4dXBkbUE9')}}) Andrzej Sokołowski
Bydgoszcz
POL
36.36
52 ({{getSeed('dzI5RU5YcG9ydjg9')}}) Piotr Barański
Bydgoszcz
POL
35.48
53 ({{getSeed('MWQvQnllYWxRSlE9')}}) Katarzyna Albigowska-Sodo
Katowice
POL
34.63