VERA Racket Show 2

Data zawodów: 2008-05-10
Ranga: B
Poziom: B
Zawodników: 48
Typ zawodów: HISTORIA
Kategoria: OPEN

1 ({{getSeed('ZEMwV0FOTW1hZlU9')}}) Łukasz Nitka
Kraków
POL
292.00
2 ({{getSeed('LzhqL0laU0tUQ289')}}) Marcin Kozik
Zabrze
POL
206.00
3 ({{getSeed('bzJwUlQ1TEVqQU09')}}) Piotr Kijewicz
Łódź
POL
168.00
4 ({{getSeed('Q2d3YnN0bHNrOWs9')}}) Tomasz Abramowski
Poznań
POL
146.00
5 ({{getSeed('ZFdjWmlPSnJRc1U9')}}) Wojciech Pawliszewski
Łódź
POL
130.00
6 ({{getSeed('c1c2TjRibEZYRnM9')}}) Marcin Karwowski
Warszawa
POL
119.00
7 ({{getSeed('MkdTTjdtSXlVODQ9')}}) Jacek Kalinowski
Warszawa
POL
110.00
8 ({{getSeed('OWFjRkxKR0RLNFE9')}}) Wojciech Karwowski
Warszawa
POL
103.00
9 ({{getSeed('OElIN2tFcndGRzA9')}}) Waldemar Paturej
Warszawa
POL
97.00
10 ({{getSeed('MVRvZmZnZFRLS0k9')}}) Grzegorz Kwiatkowski
Poznań
POL
92.00
11 ({{getSeed('RmhsUUIvTFMvNFk9')}}) Damian Maliński
Poznań
POL
88.00
12 ({{getSeed('em5jM1pnZGZLbWM9')}}) Marek Godula
Łódź
POL
84.00
13 ({{getSeed('cE5yR0VDZTR3K1E9')}}) Denis Łopatin
Warszawa
POL
81.00
14 ({{getSeed('dysxZXFLTUl4MTQ9')}}) Piotr Bareński
Warszawa
POL
78.00
15 ({{getSeed('ajVYSnVwZTRhejQ9')}}) Marcin Ciszewski
Łódź
POL
75.00
16 ({{getSeed('S1Q2VWdFcjNaLzQ9')}}) Krzysztof Samonek
Gdynia
POL
73.00
17 ({{getSeed('b2NRZUszZFoyb2c9')}}) Krzysztof Pieńkowski
Strzelce Krajeńskie
POL
70.00
18 ({{getSeed('aWdZZ1kxOUpzT3c9')}}) Robert Grygiel
Warszawa
POL
68.00
19 ({{getSeed('RkRJc2d1RWk1cXc9')}}) Rafał Drygalski
Łódź
POL
67.00
20 ({{getSeed('d1pWUWw4SGdJcHM9')}}) Kacper Wiśniewski
Warszawa
POL
65.00
21 ({{getSeed('YkMyODAvK2p3MTg9')}}) Mateusz Kotra
Rzeszów
POL
63.00
22 ({{getSeed('dm9HYTVtM1hoZGs9')}}) Paweł Florczyk
Łódź
POL
62.00
23 ({{getSeed('T1hwbFhITWRzK1U9')}}) Maciej Grygorowicz
Warszawa
POL
60.00
24 ({{getSeed('WUE0a0dab1BXcjg9')}}) Piotr Zawirski
Łódź
POL
59.00
25 ({{getSeed('SzNmdjFuU0xpNGM9')}}) Piotr Chocholski
Poznań
POL
58.00
26 ({{getSeed('K0dRc3NHeXAyVWM9')}}) Tomasz Gałecki
Poznań
POL
57.00
27 ({{getSeed('dEFVVXVvRnZpbjA9')}}) Jakub Krysicki
Łódź
POL
56.00
28 ({{getSeed('eTRrWXBaQitEOFE9')}}) Anna Jurkun
Warszawa
POL
55.00
29 ({{getSeed('dVZZdzhuY2V6YmM9')}}) Jerzy Gądek
Łódź
POL
54.00
30 ({{getSeed('cWZueTVCWkJod3M9')}}) Tomasz Kopiec
Łódź
POL
53.00
31 ({{getSeed('ZXVBL2hpSW1KRzA9')}}) Michał Sobota
Poznań
POL
52.00
32 ({{getSeed('bnVEb2Q2T3doQ0k9')}}) Jerzy Kiriczenko
Łódź
POL
51.00
33 ({{getSeed('bnZ5RlhTSEdrZ009')}}) Lech Jarniewicz
Łódź
POL
50.00
34 ({{getSeed('NXViM1JhN1dUUWs9')}}) Agata Doroszkiewicz
Olsztyn
POL
50.00
35 ({{getSeed('RFdOanZQUHRRdWs9')}}) Agata Grygorowicz
Warszawa
POL
49.00
36 ({{getSeed('Q3pVdWhMMkxwTGs9')}}) Adam Przedborski
Łódź
POL
48.00
37 ({{getSeed('VDRhVytlUkJQZ2s9')}}) Sławomir Kugaudo
Warszawa
POL
48.00
38 ({{getSeed('T1Q0RUpBK2M4bTQ9')}}) Michał Kiriczenko
Łódź
POL
47.00
39 ({{getSeed('UDBsQ21IaFhFem89')}}) Arkadiusz Kilian
Łódź
POL
46.00
40 ({{getSeed('aGM5Y1M2d1FFck09')}}) Rafał Bischof
Toruń
POL
46.00
40 ({{getSeed('Q2FMOTlXR1kxZDQ9')}}) Bartosz Górzyński
Łódź
POL
46.00
40 ({{getSeed('NDhTSG1CemtoNUk9')}}) Michał Kotra
Rzeszów
POL
46.00
40 ({{getSeed('bVRUdERQN3Q0Y2c9')}}) Piotr Florczyk
Łódź
POL
46.00
44 ({{getSeed('cmlyTnovakphRHc9')}}) Marek Czubiński
Łódź
POL
44.00
44 ({{getSeed('Nk5FeFprUTJtVFU9')}}) Marcin Soroka
Łódź
POL
44.00
44 ({{getSeed('bUlhRWpSSGNXTkE9')}}) Piotr Mikuła
Łódź
POL
44.00
44 ({{getSeed('aGJkVGRjMnpaWEk9')}}) Bartosz Krzyżaniak
Warszawa
POL
44.00
44 ({{getSeed('b25KM3l1eVNGS1k9')}}) Przemysław Grodecki
Pabianice
POL
44.00