PLS 2020-21

Zgłoszenia online

W sezonie PLS 2020-21 zgłoszenia odbędą się w dwóch etapach.



Etap 1


Zgłoszenie NOWEJ drużyny
Nowa drużyna rozpocznie rozgrywki od najniższej dywizji w swoim regionie



Wstępnie potwierdzone zgłoszenia (damskie: 21, męskie: 91, juniorskie: 9):

Region Męskie Damskie Juniorskie (G) Juniorskie (B)
Regiony A
Region wielkopolski (A) 11 6 0 1
Region dolnośląski (A) 17 3 1 3
Region śląski (A) 24 3 0 1
Region mazowiecki (A) 16 4 2 3
Regiony B
Region małopolski (B) 4 2 1 0
Region pomorski (B) 5 0 0 1
Region łódzki (B) 5 1 0 0
Region zachodnio-pomorski (B) 0 1 0 0
Region lubelski (B) 7 1 0 0

M00205
Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
region:
Hasta La Vista
M00324
Vortune Equity - team Kielce (Kielce)
region:
Squash Korona
B00103
Squashwil Asy Rakiet (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
B00104
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (A)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
B00105
Hasta La Vista Juniorzy (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
D00069
Wrocław Squash Club (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
D00074
Atomówki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
D00110
Super Truskawki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
G00102
Wrocław Squash Club (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00080
WSC Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00081
Powstali z Popiołu (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00082
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (A)
Squash Club Wałbrzych Region dolnośląski (A)
M00149
Polish Lody (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Centrum Sportowe Hasta La Vista Region dolnośląski (A)
M00159
Poranne Ptaki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00160
Freestyle Squash (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00161
PiLS Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00162
Wrocław Squash Club (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00206
Bakłażany Giganty (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00207
Dajcie Nam Jeszcze Rok WSC Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00210
Hiperturbozabijaki WSC (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00211
Nie wy-pały (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00212
AG Ubezpieczenia PWB Geo WSC (Wrocław)
region: Region dolnośląski (A)
Wrocław Squash Club Region dolnośląski (A)
M00230
Squashwil Asy Rakiet (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
M00311
F&S Complex Głogów I (Głogów)
region: Region dolnośląski (A)
Fitness & Squash Complex Region dolnośląski (A)
M00327
F&S Complex Głogów II (Głogów)
region: Region dolnośląski (A)
Fitness & Squash Complex Region dolnośląski (A)
M00333
Squashwil Asy 2 (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (A)
Park Wodny Orka Region dolnośląski (A)
D00033
Lub Cube (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00022
Powersquash Team 2 (Białystok)
region: Region lubelski (B)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00087
Cube Squash Team 3 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00088
Cube Squash Team 2 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00089
Cannabium Squash Team (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00176
Powersquash Team 1 (Białystok)
region: Region lubelski (B)
PSQ Powersquash Region lubelski (B)
M00202
Cube Squash Team 4 (Lublin)
region: Region lubelski (B)
Cube Squash & Fitness Region lubelski (B)
M00303
Essa Milon Team (Biała Podlaska)
region: Region lubelski (B)
Milon Squash Club Region lubelski (B)
B00027
Legia Warszawa Boys Junior Team I (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00106
Legia Warszawa Boys Junior Team II (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
B00107
PZU Play Kwadrat (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
D00004
Anoya&Spektrum TEAM (Stare Babice)
region: Region mazowiecki (A)
Anoya Squash Region mazowiecki (A)
D00019
PURETECH Kahuna Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Kahuna Squash&Badminton Region mazowiecki (A)
D00032
School of Squash Team1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00107
School Of Squash Team2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
G00101
School Of Squash girls (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
G00104
Legia Warszawa Girls Junior Team (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
M00016
Anoya Freaks (Stare Babice)
region: Region mazowiecki (A)
Anoya Squash Region mazowiecki (A)
M00071
PURETECH Kahuna Team 1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Kahuna Squash&Badminton Region mazowiecki (A)
M00074
Mike Grzeczyn and Olimpik Friends Team (Marki)
region: Region mazowiecki (A)
Olimpik Park Region mazowiecki (A)
M00105
PURETECH Kahuna Team 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Kahuna Squash&Badminton Region mazowiecki (A)
M00107
SquashCity & Euvic Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00118
Chłopaki z Ferajny Anoya Team (Stare Babice)
region: Region mazowiecki (A)
Anoya Squash Region mazowiecki (A)
M00134
PZU Play Kwadrat (Raszyn)
region: Region mazowiecki (A)
Play Kwadrat Region mazowiecki (A)
M00153
OTC Squash Fighters (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Okęcie Tennis Club Region mazowiecki (A)
M00172
Legionowo Porusza Spektrum Sportu I (Legionowo)
region: Region mazowiecki (A)
Spektrum Sportu Region mazowiecki (A)
M00173
Legionowo Porusza Spektrum Sportu II (Legionowo)
region: Region mazowiecki (A)
Spektrum Sportu Region mazowiecki (A)
M00181
Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00182
Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00219
Netinteractive Squash Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Aerosquash Region mazowiecki (A)
M00312
AKADEMIA SQUASHA LEGII WARSZAWA YOUNG MASTERS (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00313
AKADEMIA SQUASHA LEGII WARSZAWA MASTERS (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City Targówek Region mazowiecki (A)
M00326
Crashtapes (Warszawa)
region: Region mazowiecki (A)
Squash City J200 Region mazowiecki (A)
D00107
Atlantic Squash Team (Kraków)
region: Region małopolski (B)
ATLANTIC Squash Region małopolski (B)
D00111
SMOCZYCE TEAM (Kraków)
region: Region małopolski (B)
ATLANTIC Squash Region małopolski (B)
G00103
From The Mountains To The Sea Team (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Racquet Squash Club Region małopolski (B)
M00037
Angry Squash Boys (Zabierzów)
region: Region małopolski (B)
Zabierzów Squash Region małopolski (B)
M00083
Streamsoft Squash4You powered by MMSPORT.pl (Kraków)
region: Region małopolski (B)
Squash4You (nad Strugą) Region małopolski (B)
M00330
Squash Team Tarnów (Tarnów)
region: Region małopolski (B)
Centrum Sportów Spokojna Region małopolski (B)
M00334
Squash Akademia Rzeszów (Rzeszów)
Squash Akademia Region małopolski (B)
B00101
Stangiel WSB Squash Team (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Stangiel Tenis&Squash Region pomorski (B)
M00223
Iniemamocni (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00224
Intel Squash Team (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00225
Squash Pomorze (Gdańsk)
region: Region pomorski (B)
Hedonia Squash Region pomorski (B)
M00226
Aqua Arkon Classic Team (Reda)
region: Region pomorski (B)
AQUA FIT & SQUASH Region pomorski (B)
M00228
Squashlive Blenders (Elbląg)
region: Region pomorski (B)
SquashLive Region pomorski (B)
B00003
ABRAM JUNIOR TEAM POZNAŃ (Poznan)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Podolany Region wielkopolski (A)
D00020
11 PUNKT Girls Crew NordStaff (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
D00044
SoSquash Ladies (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
SO Squash Region wielkopolski (A)
D00068
Las Palmas Chicas Ananas (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Region wielkopolski (A)
D00073
SquashPoint Bydgoszcz Team (Bydgoszcz)
region: Region wielkopolski (A)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
D00101
11 PUNKT GIRLS SUPPORT (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
D00113
Babskie Granie 11 punkt Team (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00023
MW METAL atlas team (Jarocin)
region: Region wielkopolski (A)
Atlas Fitness Club Region wielkopolski (A)
M00040
SQUASH POINT BYDGOSZCZ TEAM (Bydgoszcz)
region: Region wielkopolski (A)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
M00041
Podpalacze Mostów (Bydgoszcz)
region: Region wielkopolski (A)
SquashPoint Bydgoszcz Region wielkopolski (A)
M00042
Malta Squash (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
M00044
kamień^design malta squash (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Malta Squash Region wielkopolski (A)
M00111
So Squash team (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
SO Squash Region wielkopolski (A)
M00138
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1 (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00143
11punkt pro team (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
11punkt Region wielkopolski (A)
M00315
ABRAM TEAM POZNAŃ (Poznan)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Podolany Region wielkopolski (A)
M00316
Lasermaniak ST Dragon Leszno (Leszno)
region: Region wielkopolski (A)
DRAGON GYM & SQUASH Region wielkopolski (A)
M00319
ABRAM TEAM 2 POZNAŃ (Poznań)
region: Region wielkopolski (A)
Stacja Squash Region wielkopolski (A)
D00078
Babolat Team Szczecin (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (B)
Squash Zone Club Region zachodnio-pomorski (B)
D00112
Darkside Squash Team (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Vera Sport Region łódzki (B)
M00155
AZS Łódź Squash Team (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00193
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00328
Nik Tim (Łódź)
region: Region łódzki (B)
I'm Fit Region łódzki (B)
M00331
Squash Team Kutno (Kutno)
region: Region łódzki (B)
Mosir Kutno Region łódzki (B)
M00332
Squash Team Radomsko (Łódź)
region: Region łódzki (B)
Vera Sport Region łódzki (B)
B00006
Enjoy Junior Team (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
D00103
S4S Squash For Silesia W1 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
D00108
SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2 (Pszczyna)
region: Region śląski (A)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
D00109
SCT Ladies Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
region: Region śląski (A)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00028
Yasumi Via Sport (Sosnowiec)
region: Region śląski (A)
SquashPoint Region śląski (A)
M00046
S4S Squash For Silesia T2 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
M00051
S4S Squash For Silesia T1 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
M00057
Sosnowiecki Squash Team (Sosnowiec)
region: Region śląski (A)
SquashPoint Region śląski (A)
M00076
S4S Squash For Silesia T5 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
M00103
Enjoy Squash Team 1 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00104
Enjoy Squash Team 2 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00126
Squashowice M1 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00180
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa (Częstochowa)
region: Region śląski (A)
Scout Squash Club Region śląski (A)
M00194
S4S Squash For Silesia T3 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
M00196
S4S Squash For Silesia T4 (Bytom)
region: Region śląski (A)
Silesia Club Region śląski (A)
M00218
Enjoy Squash Team 3 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00305
Squashowice M2 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00306
Squashowice M3 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00307
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00308
Euromat GymForYou (Oświęcim)
region: Region śląski (A)
Gym For you Region śląski (A)
M00309
SCT Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
region: Region śląski (A)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00317
Squashowice M4 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00318
Squashowice M5 (Katowice)
region: Region śląski (A)
Squashok Region śląski (A)
M00320
Enjoy Fajerwerki Korsarz (Bielsko Biała)
region: Region śląski (A)
ENJOY SQUASH Region śląski (A)
M00321
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00322
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3 (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (A)
Kopalnia Formy Region śląski (A)
M00323
SCT Squash Team Pszczyna M2 (Pszczyna)
region: Region śląski (A)
Śląskie Centrum Tenisa Region śląski (A)
M00329
PoLejMi PLM Team (Oświęcim)
region: Region śląski (A)
Gym For you Region śląski (A)