PLS 2019-20






Zgłoszone drużyny (damskie: 22, męskie: 97, juniorskie: 11):

M00310
#HugonWyzywa (Szczecin)
Nowa
Prime Fitness Club
G00104
Legia Warszawa Girls Junior Team (Łady)
Play Kwadrat
B00006
Enjoy Squash Team 1 (Bielsko-Biała)
G00103
From The Mountains To The Sea Team (Kraków)
Nowa
Racquet Squash Club
B00105
Legia Warszawa Boys Junior Team II (Legionowo)
Spektrum Sportu
B00027
Legia Warszawa Boys Junior Team I (Łady)
Play Kwadrat
B00003
ABRAM JUNIOR TEAM POZNAŃ (Poznań)
Stacja Squash Podolany
M00196
S4S Squash For Silesia T4 (Bytom)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 7
Silesia Club
M00309
SCT Squash Team Pszczyna (Pszczyna)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Śląskie Centrum Tenisa
M00011
Squash And More Pluscom Via Sport (Orzech)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
SQUASH AND MORE
M00194
S4S Squash For Silesia T3 (Bytom)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 5
Silesia Club
M00028
Brave Squash Point Chickens (Sosnowiec)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 9
SquashPoint
M00057
Squash Point Team (Sosnowiec)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
SquashPoint
M00034
Kanlux Vitasport Żory (Żory)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 2
Vita Sport
M00046
S4S Squash For Silesia T2 (Bytom)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 3
Silesia Club
M00180
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa (Częstochowa)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Scout Squash Club
M00308
Euromat GymForYou (Oświęcim)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Gym For you
M00104
Enjoy Squash Team 2 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 1
ENJOY SQUASH
M00051
S4S Squash For Silesia T1 (Bytom)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Silesia Club
M00103
Enjoy Squash Team 1 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
ENJOY SQUASH
M00076
SquashFit Verman Combatans (Bytom)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Silesia Club
M00126
Squashowice M1 (Katowice)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 4
Squashok
M00218
Enjoy Squash Team 3 (Bielsko Biała)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 6
ENJOY SQUASH
M00305
Squashowice M2 (Katowice)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squashok
M00306
Squashowice M3 (Katowice)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squashok
M00121
Arena Team (Katowice)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squash Arena
M00307
Art.-Tel Squash Jastrzębie Zdrój (Jastrzębie-Zdrój)
region: Region śląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Kopalnia Formy
M00162
Wrocław Squash Club (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Wrocław Squash Club
M00160
Sensei Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 9
Wrocław Squash Club
M00311
F&S Complex Głogów (Głogów)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Fitness & Squash Complex
M00206
Bakłażany Giganty (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 7
Wrocław Squash Club
M00080
Wrocław Squash Club Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 7
Wrocław Squash Club
M00210
Szare Wilki WSC (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 4
Wrocław Squash Club
M00082
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 8
Squash Club Wałbrzych
M00214
Dolny Śląsk Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 2
Wrocław Squash Club
M00212
Faworki (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Wrocław Squash Club
M00230
Squashwil Asy Rakiet (Bolesławiec)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 1
Park Wodny Orka
M00211
Nie wy-pały (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 5
Wrocław Squash Club
M00209
WSC Basterds (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 6
Wrocław Squash Club
M00207
Za Rok Najlepsi WSC Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 3
Wrocław Squash Club
M00161
PiLS Team (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
Wrocław Squash Club
M00149
Polish Lody (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Centrum Sportowe Hasta La Vista
M00081
Powstali z Popiołu (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
Wrocław Squash Club
M00159
Volley Cross Court Killaz (Wrocław)
region: Region dolnośląski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Wrocław Squash Club
M00193
SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ (Łódź)
region: Region łódzki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
I'm Fit
M00155
AZS Łódź Squash Team (Łódź)
region: Region łódzki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
I'm Fit
M00226
Aqua Squash Team (Reda)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
AQUA FIT & SQUASH
M00223
Hedonia Team Gdańsk (Gdańsk)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Hedonia Squash
M00224
Intel Squash Team (Gdańsk)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 7
Hedonia Squash
M00227
Squash Trójmiasto (Gdańsk)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Hedonia Squash
M00222
Qwidzyn Squash (Kwidzyń)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 8
Centrum Sportu i Rekreacji
M00225
Squash Pomorze (Gdańsk)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Hedonia Squash
M00228
Squashlive Blenders (Elbląg)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
SquashLive
M00229
Stangiel Team (Gdańsk)
region: Region pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Stangiel Tenis&Squash
M00107
SquashCity & Euvic Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Squash City Targówek
M00071
PURETECH Kahuna Team 1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Kahuna Squash&Badminton
M00118
Chłopaki z Ferajny Anoya Team (Stare Babice)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 1
Anoya Squash
M00153
OTC Squash Fighters (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 2
Okęcie Tennis Club
M00181
Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
Squash City Targówek
M00182
Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 4
Squash City Targówek
M00219
Netinteractive Squash Team (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 3
Aerosquash
M00074
Mike Grzeczyn and Olimpik Friends Team (Marki)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 5
Olimpik Park
M00105
PURETECH Kahuna Team 2 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Kahuna Squash&Badminton
M00313
AKADEMIA SQUASHA LEGII WARSZAWA MASTERS (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squash City Targówek
M00016
Anoya Freaks (Stare Babice)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 6
Anoya Squash
M00134
PZU Play Kwadrat (Raszyn)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Play Kwadrat
M00312
AKADEMIA SQUASHA LEGII WARSZAWA YOUNG MASTERS (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squash City Targówek
M00172
Legionowo Porusza Spektrum Sportu I (Legionowo)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 7
Spektrum Sportu
M00173
Legionowo Porusza Spektrum Sportu II (Legionowo)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 8
Spektrum Sportu
M00198
Akademia Squasha Legii Warszawa 3 (Warszawa)
region: Region mazowiecki (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 7
Squash City Targówek
M00202
Cube Squash Team 4 (Lublin)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Cube Squash & Fitness
M00087
Cube Squash Team 3 (Lublin)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
Cube Squash & Fitness
M00088
Cube Squash Team 2 (Lublin)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Cube Squash & Fitness
M00176
Powersquash Team 1 (Białystok)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Powersquash
M00022
Powersquash Team 2 (Białystok)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
Powersquash
M00089
Cannabium Squash Team (Lublin)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Cube Squash & Fitness
M00303
Essa Milon Team (Biała Podlaska)
region: Region lubelski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Milon Squash Club
M00215
SQUASH ZONE TEAM (Szczecin)
region: Region zachodnio-pomorski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash Zone Club
M00083
Squash4You i przyjaciele powered by MMSPORT.pl (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash4You (nad Strugą)
M00032
Zabierzów Squash Friends (Zabierzów)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 8
Zabierzów Squash
M00084
Squash4You Team 2 (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Squash4You (nad Strugą)
M00015
Zadyma Squash Team powered by Racquet Club (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 7
Racquet Squash Club
M00013
Logitower Squash Racquet Team (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 1
Racquet Squash Club
M00037
Angry Squash Boys (Zabierzów)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
Zabierzów Squash
M00014
Astor Squash Team - Racquet Club (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Racquet Squash Club
M00059
Atlantic Squash Team (Kraków)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
ATLANTIC Squash
M00301
Górnicy z Wieliczki (Wieliczka)
region: Region małopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squash Park Wieliczka
M00138
NORDSTAFF 11punkt friends & Wasik Team 1 (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
11punkt
M00175
11Punkt Friends Team III (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 3
11punkt
M00315
ABRAM TEAM POZNAŃ (Poznan)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Stacja Squash Podolany
M00302
ART. FITNESS SQUASH SQUAD (Kościan)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Art.Fitness
M00314
Byczy Squad Leszno (Leszno)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Klub Tenisowy Sporting (Korty Leszno)
M00304
e-zabawkowo.pl SQUASHTEAM KONIN (Konin)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Squash Team
M00044
kamień^design malta squash (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 5
Malta Squash
M00205
Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 1
Hasta La Vista
M00040
SQUASH POINT BYDGOSZCZ TEAM (Bydgoszcz)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
SquashPoint Bydgoszcz
M00201
FairPlayce Squash Team (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 8
Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce
M00041
Podpalacze Mostów (Bydgoszcz)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 2 miejsce 4
SquashPoint Bydgoszcz
M00143
NORDSTAFF 11punkt pro team (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
11punkt
M00174
NORDSTAFF 11punkt Friends i Wasik Team 2 (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 7
11punkt
M00111
So Squash team (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
SO Squash
M00042
Malta Squash (Poznań)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Malta Squash
M00023
MW METAL atlas team (Jarocin)
region: Region wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Nowa
Atlas Fitness Club
D00105
S4S Squash For Silesia Ladies Team (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Silesia Club
D00103
S4S Squash For Silesia W1 (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Silesia Club
D00106
Squashowice W1 (Katowice)
region: Śląski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Squashok
D00104
S4S Squash For Silesia Warrior Queens (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Silesia Club
D00074
Atomówki (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Wrocław Squash Club
D00069
Super Truskawki (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Wrocław Squash Club
D00102
Squash Pomorze Lejdis (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki damskie)
Nowa
Stangiel Tenis&Squash
D00019
PURETECH Kahuna Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Kahuna Squash&Badminton
D00004
Anoya Freaks (Stare Babice)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Nowa
Anoya Squash
D00032
School of Squash Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash City J200
D00031
SquashCity (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Squash City J200
D00033
Lub Cube (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
Cube Squash & Fitness
D00080
Dream Squash Szczecin Team (Szczecin)
region: Zachodnio-pomorski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
Squash Zone Club
D00078
Ladies Squash Team Szczecin (Szczecin)
region: Zachodnio-pomorski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash Zone Club
D00107
Atlantic Squash Team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
Nowa
ATLANTIC Squash
D00002
Cracow United Racquet Ladies team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 6
Racquet Squash Club
D00063
ApartMIND Squash Team ()
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
(not assigned)
D00068
Las Palmas Chicas Ananas (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 4
Stacja Squash
D00101
11 PUNKT GIRLS SUPPORT (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
Nowa
11punkt
D00044
SoSquash Ladies (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 3
SO Squash
D00073
SquashPoint Bydgoszcz (Bydgoszcz)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
SquashPoint Bydgoszcz
D00020
11 PUNKT Girls Crew NordStaff (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
11punkt
B00030
WSC Junior Team (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Wrocław Squash Club
B00103
Squashwil Asy Junior (Bolesławiec)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
Nowa
Park Wodny Orka
B00104
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
Nowa
Squash Club Wałbrzych
G00102
Dolny Śląsk Junior Team (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
Nowa
Wrocław Squash Club
B00101
Stangiel Squash Pomorze Team (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki juniorskie)
Nowa
Stangiel Tenis&Squash
G00101
Squash City Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki juniorskie)
Nowa
Squash City J200
B00017
Squash Zone Junior Team (Szczecin)
region: Zachodnio-pomorski (Rozgrywki juniorskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash Zone Club
B00005
Squash4You Junior Boys Team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki juniorskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 1
Squash4You (nad Strugą)
B00024
NordStaff 11punkt Junior Team (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki juniorskie)
PLS 18/19: Dywizja 1 miejsce 2
11punkt