PLS 2018-19





Zgłoszone drużyny (damskie: 23, męskie: 99, juniorskie: 10):

M00037
Angry Squash Boys (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Zabierzów Squash
M00015
Astor Squash Team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Racquet Squash Club
M00014
Cracow United (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Racquet Squash Club
M00083
Squash4You Team 1 (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Squash4You (nad Strugą)
M00032
Zabierzów Squash Friends (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Zabierzów Squash
M00036
Zabierzów Squash Dream Team (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Zabierzów Squash
M00084
Squash4You Team 2 (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Squash4You (nad Strugą)
M00217
Enjoy Squash Team ( Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Enjoy Squash
M00013
Cracow United 2 (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Racquet Squash Club
M00216
Enjoy Squash Kraków ( Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
Enjoy Squash
M00059
Atlantic - PanSquash.pl - Squashtime.pl (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki męskie)
ATLANTIC Squash
M00134
PZU Play Kwadrat (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Play Kwadrat
M00172
Legionowo Porusza Spektrum Sportu I (Legionowo)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Spektrum Sportu
M00105
Puretech Kahuna Team 2 (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Kahuna Squash&Badminton
M00071
Puretech Kahuna Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Kahuna Squash&Badminton
M00120
Calypso Hunters Team 2 (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Calypso Europlex
M00153
OTC Squash Fighters (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Okęcie Tennis Club
M00219
Netinteractive Squash Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Aerosquash
M00074
Mike Grzeczyn & Friends Team (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Play Kwadrat
M00173
Legionowo Porusza Spektrum Sportu II (Legionowo)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Spektrum Sportu
M00107
Squash City & Euvic Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Squash City Targówek
M00118
Chłopaki z Ferajny Anoya Team (Stare Babice)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Anoya Squash
M00073
Calypso Hunters Team 1 (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Calypso Europlex
M00124
Warsaw Squash Balls (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Squash City Targówek
M00181
Akademia Squasha Legii Warszawa 1 (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Play Kwadrat
M00182
Akademia Squasha Legii Warszawa 2 (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Play Kwadrat
M00198
Akademia Squasha Legii Warszawa 3 (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Play Kwadrat
M00016
Anoya United Freaks Team (Stare Babice)
region: Mazowiecki (Rozgrywki męskie)
Anoya Squash
M00051
S4S Squash For Silesia T1 (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Silesia Club
M00047
ZEW Sosnowiec Squash Point 2 (Sosnowiec)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SquashPoint
M00028
ZEW Sosnowiec Squash Point 1 (Sosnowiec)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SquashPoint
M00218
Enjoy Team 3 ( Bielsko)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
ENJOY SQUASH
M00104
Enjoy Squash Team II ( Bielsko)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
ENJOY SQUASH
M00103
Enjoy Squash Team 1 ( Bielsko)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
ENJOY SQUASH
M00056
Vitasport Barosz Team Żory (Żory)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Vita Sport
M00126
Squashok Squad (Katowice)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Squashok
M00046
S4S Squash For Silesia T2 (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Silesia Club
M00194
S4S Squash For Silesia T3 (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Silesia Club
M00196
S4S Squash For Silesia T4 (Bytom)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Silesia Club
M00011
Squash and More Hit Men - Via Sport Active (Orzech)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SQUASH AND MORE
M00076
SquashFit Team (Katowice)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SquashFit
M00020
Squash and More Hit Men I (Orzech)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SQUASH AND MORE
M00034
Kanlux Vitasport Żory (Żory)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
Vita Sport
M00144
Squash and More Hit Men II (Orzech)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SQUASH AND MORE
M00057
ZEW Sosnowiec Squash Point Team (Sosnowiec)
region: Śląski (Rozgrywki męskie)
SquashPoint
M00041
Squash Point Bydgoszcz Fordon Team (Bydgoszcz)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
SquashPoint Bydgoszcz
M00111
SoSquash (Rokietnica)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
CTS Sobota
M00184
SoSquash II (Rokietnica)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
CTS Sobota
M00205
Squash Team Zielona Góra (Zielona Góra)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
M00175
11 Punkt Friends Team II (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
11punkt
M00042
Malta Squash (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Malta Squash
M00040
Squash Point Bydgoszcz Team (Bydgoszcz)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
SquashPoint Bydgoszcz
M00174
11 Punkt Friends Team I (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
11punkt
M00044
kamien^design malta squash (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Malta Squash
M00201
fairPlayce Squash Team ( Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce
M00143
11 Punkt Squash Pro Team (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
11punkt
M00138
11 Punkt Wasik Team I (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki męskie)
11punkt
M00081
Powstali z Popiołu (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00161
Cereal Killers (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00082
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Squash Club Wałbrzych
M00159
Poranne Ptaki (Wrocław )
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00210
Białe Sokoły CitySports (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00213
Szare Wilki CitySports (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00230
Asy Rakiet Top Bolesławiec (Bolesławiec)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Park Wodny Orka
M00212
Faworki ( Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00214
DolnyŚląsk Team (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00149
Hasta La Vista ( Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Centrum Sportowe Hasta La Vista
M00162
Wrocław Squash Club (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00209
WSC Black (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00208
WSC Blue (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00160
WSC Friends (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00080
WSC Guest Stars (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00207
WSC White (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00206
WSC Yellow (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00211
Czarne Dziki CitySports (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki męskie)
Wrocław Squash Club
M00088
Cube Squash Team 2 (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Cube Squash & Fitness
M00087
Cube Squash Team 3 (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Cube Squash & Fitness
M00202
Cube Squash Team 4 (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Cube Squash & Fitness
M00089
Cannabium Cube Squash Team (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Cube Squash & Fitness
M00022
Powersquash Team 2 (Białystok)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Powersquash
M00166
Paint Squad (Rogoźniczka)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Squash You
M00176
Powersquash Team 1 (Białystok)
region: Lubelski (Rozgrywki męskie)
Powersquash
M00147
Nik Tim (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
I'm Fit
M00167
AZS E2 System (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
Fit Fabric
M00190
AZS FitFabric Squad (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
Fit Fabric
M00192
AZS Squash Team Kutno (Kutno)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
M00155
AZS Łódź Squash Team (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
I'm Fit
M00100
Dunlop Sport Squash Team (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
M00193
SNS Foods Squash Budowlani Łódź (Łódź)
region: Łódzki (Rozgrywki męskie)
I'm Fit
M00229
Stangiel Team (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
M00227
Squash Trójmiasto (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
M00226
CSR Team (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
M00222
Intel Squash Team 2 (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
M00224
Intel Squash Team (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Hedonia Squash
M00228
Squashlive Blenders (Elbląg)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
SquashLive
M00225
Squash Pomorze (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Centrum Sportów Rakietowych AWFiS
M00223
Squash Team Gdańsk (Gdańsk)
region: Pomorski (Rozgrywki męskie)
Hedonia Squash
M00215
Squash Zone Team (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki męskie)
Squash Zone Club
M00125
Babolat Squash Team Szczecin (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki męskie)
Prime Fitness Club
D00076
Enjoy Squash Ladies (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
Enjoy Squash
D00063
Atlantic Squash Team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
ATLANTIC Squash
D00062
Lejdis Mix Zabierzów Squash Team (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
Zabierzów Squash
D00070
Zabierzów Squash Team (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
D00002
Cracow United (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
Racquet Squash Club
D00061
Play For Fun Squash Team (Zabierzów)
region: Małopolski (Rozgrywki damskie)
Zabierzów Squash
D00077
Legionowo Porusza Spektrum Sportu (Legionowo)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Spektrum Sportu
D00075
PZU Team Kwadrat (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Play Kwadrat
D00032
School Of Squash Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Squash City Targówek
D00031
Squash City & Euvic Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Squash City Targówek
D00019
Puretech Kahuna Team (Warszawa)
region: Mazowiecki (Rozgrywki damskie)
Kahuna Squash&Badminton
D00044
SoSquash Ladies (Rokietnica)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
CTS Sobota
D00073
SquashPoint Bydgoszcz (Bydgoszcz)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
SquashPoint Bydgoszcz
D00068
Las Palmas Chicas Ananas (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
Stacja Squash
D00020
11 Punkt Girls Crew (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki damskie)
11punkt
D00043
Hasta La Vista Wrocław (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki damskie)
Centrum Sportowe Hasta La Vista
D00069
Super Truskawki (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki damskie)
Wrocław Squash Club
D00033
Lub Cube Squash Team (Lublin)
region: Lubelski (Rozgrywki damskie)
Cube Squash & Fitness
D00071
Powersquash Ladies Team (Białystok)
region: Lubelski (Rozgrywki damskie)
Powersquash
D00078
Ladies Squash Team Szczecin (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki damskie)
Squash Zone Club
D00079
Wojownicze Squash Ninja (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki damskie)
Squash Zone Club
D00080
Dream Squash Szczecin Team (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki damskie)
Squash Zone Club
D00066
Stangiel Diamonds (Kowale)
region: Pomorski (Rozgrywki damskie)
Stangiel Tenis&Squash
B00005
Squash4You Junior Boys Team (Kraków)
region: Małopolski (Rozgrywki juniorskie)
Squash4You (nad Strugą)
B00027
Legia Boys Junior Team (Łady)
region: Mazowiecki (Rozgrywki juniorskie)
Play Kwadrat
B00025
Legionowo Porusza Spektrum Sportu (Legionowo)
region: Mazowiecki (Rozgrywki juniorskie)
Spektrum Sportu
B00006
Enjoy Junior Team I (Bielsko)
region: Śląski (Rozgrywki juniorskie)
ENJOY SQUASH
B00029
Enjoy Junior Team II (Bielsko)
region: Śląski (Rozgrywki juniorskie)
ENJOY SQUASH
B00003
Abram Junior Team Poznań (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki juniorskie)
Stacja Squash
B00024
11 Punkt Junior Team (Poznań)
region: Wielkopolski (Rozgrywki juniorskie)
11punkt
B00030
WSC Junior Team (Wrocław)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
Wrocław Squash Club
B00026
Squash Club Wałbrzych (Wałbrzych)
region: Dolnośląski (Rozgrywki juniorskie)
Squash Club Wałbrzych
B00017
Squash Zone Junior Team (Szczecin)
region: Zachodniopomorski (Rozgrywki juniorskie)
Squash Zone Club